PGA MARKERS SRL
PGA MARKERS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 36690254. Cifră de afaceri 2023: 468.603 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36690254
- Denumire
- PGA MARKERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2960|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.10.2016
- Sediu
- GHEORGHE DOJA, nr. 1, ap. 3A, CAMERA 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 468.603 lei (-60% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 43,4 mii lei · 2023 468,6 mii lei · maxim 2022 1,2 mil. lei · minim 2016 43,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 29,4 mii lei · 2023 169,8 mii lei · maxim 2022 321,7 mii lei · minim 2021 −189,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2023 3 · maxim 2017 6 · minim 2016 2.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 468.603 lei | 1.179.785 lei | 649.835 lei | 1.081.932 lei | 481.166 lei | 461.427 lei | 401.228 lei | 43.368 lei |
| Venituri totale | 471.094 lei | 1.183.241 lei | 674.477 lei | 1.081.944 lei | 481.307 lei | 472.204 lei | 401.232 lei | 43.368 lei |
| Cheltuieli totale | 297.142 lei | 849.973 lei | 857.591 lei | 786.557 lei | 457.400 lei | 377.934 lei | 259.776 lei | 13.517 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 169.806 lei | 321.693 lei | 0 lei | 284.826 lei | 19.095 lei | 89.655 lei | 137.444 lei | 29.417 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 189.218 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 169.806 lei | 321.693 lei | -189.218 lei | 284.826 lei | 19.095 lei | 89.655 lei | 137.444 lei | 29.417 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 611.893 lei | 906.431 lei | 464.742 lei | 732.167 lei | 417.337 lei | 356.262 lei | 269.158 lei | 69.939 lei |
| Datorii | 406.995 lei | 589.107 lei | 457.957 lei | 205.144 lei | 169.703 lei | 128.923 lei | 102.097 lei | 40.322 lei |
| Capitaluri proprii | 204.898 lei | 317.324 lei | 6.785 lei | 527.023 lei | 247.634 lei | 227.339 lei | 167.061 lei | 29.617 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 4 | 6 | 5 | 4 | 6 | 6 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PGA MARKERS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PGA MARKERS SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PGA MARKERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (GHEORGHE DOJA, nr. 1, ap. 3A, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|2960|2016, din 31.10.2016.
Ce cifră de afaceri a avut PGA MARKERS SRL în 2023?
468.603 lei, cu 60% sub 2022 (1.179.785 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 169.806 lei.
Câți salariați are PGA MARKERS SRL?
3 salariați în medie în 2023 (4 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PGA MARKERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.