BUGVAS DRIVE SRL
BUGVAS DRIVE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 36645342. Cifră de afaceri 2025: 47.695 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36645342
- Denumire
- BUGVAS DRIVE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3762|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.10.2016
- Sediu
- ARINILOR, nr. 17, ap. 33, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 47.695 lei (+289% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 14,2 mii lei · 2025 47,7 mii lei · maxim 2019 95,2 mii lei · minim 2024 12,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 3,8 mii lei · 2025 8,2 mii lei · maxim 2018 25,3 mii lei · minim 2020 −26 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2020 0 · maxim 2016 1 · minim 2018 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 47.695 lei | 12.275 lei | 24.878 lei | fără bilanț | fără bilanț | 37.760 lei | 95.174 lei | 73.344 lei | 75.832 lei | 14.222 lei |
| Venituri totale | 47.695 lei | 12.275 lei | 24.878 lei | fără bilanț | fără bilanț | 37.760 lei | 97.174 lei | 73.344 lei | 77.533 lei | 14.222 lei |
| Cheltuieli totale | 37.858 lei | 20.311 lei | 36.809 lei | fără bilanț | fără bilanț | 62.919 lei | 84.783 lei | 46.491 lei | 55.727 lei | 10.031 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 8.248 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 9.476 lei | 25.311 lei | 19.844 lei | 3.764 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 8.036 lei | 11.931 lei | fără bilanț | fără bilanț | 25.988 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.248 lei | -8.036 lei | -11.931 lei | fără bilanț | fără bilanț | -25.988 lei | 9.476 lei | 25.311 lei | 19.844 lei | 3.764 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 28.288 lei | 4.606 lei | 8.907 lei | fără bilanț | fără bilanț | 19.364 lei | 35.887 lei | 26.406 lei | 21.758 lei | 16.654 lei |
| Datorii | 112.216 lei | 96.782 lei | 93.047 lei | fără bilanț | fără bilanț | 10.150 lei | 685 lei | 680 lei | 1.674 lei | 12.690 lei |
| Capitaluri proprii | -83.928 lei | -92.176 lei | -84.140 lei | fără bilanț | fără bilanț | 9.214 lei | 35.202 lei | 25.726 lei | 20.084 lei | 3.964 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | fără bilanț | fără bilanț | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BUGVAS DRIVE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BUGVAS DRIVE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul BUGVAS DRIVE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (ARINILOR, nr. 17, ap. 33); numărul de înmatriculare e J|12|3762|2016, din 18.10.2016.
Ce cifră de afaceri a avut BUGVAS DRIVE SRL în 2025?
47.695 lei, cu 289% peste 2024 (12.275 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.248 lei.
De unde vin datele despre BUGVAS DRIVE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.