ILLYES PROFINCONSER SRL
ILLYES PROFINCONSER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Zalău, Sălaj, CUI 3643418. Cifră de afaceri 2025: 182.825 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 3643418
- Denumire
- ILLYES PROFINCONSER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|31|116|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.02.1993
- Sediu
- Oborului, nr. 24, Municipiul Zalău, Sălaj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
Arată toate (25)
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 182.825 lei (-82% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 134,2 mii lei · 2025 182,8 mii lei · maxim 2023 3,7 mil. lei · minim 2018 48,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 701 lei · 2025 562 lei · maxim 2023 1,3 mil. lei · minim 2024 −131,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 8 · 2025 2 · maxim 2015 8 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 182.825 lei | 1.019.445 lei | 3.728.160 lei | 224.967 lei | 561.970 lei | 223.502 lei | 288.158 lei | 48.911 lei | 185.171 lei | 68.503 lei | 134.205 lei |
| Venituri totale | 224.826 lei | 1.043.287 lei | 3.730.489 lei | 225.317 lei | 561.972 lei | 223.538 lei | 288.302 lei | 48.918 lei | 185.174 lei | 68.803 lei | 137.078 lei |
| Cheltuieli totale | 219.884 lei | 1.174.794 lei | 2.266.723 lei | 222.731 lei | 539.208 lei | 221.471 lei | 233.169 lei | 67.114 lei | 178.666 lei | 107.786 lei | 136.377 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 562 lei | 0 lei | 1.252.624 lei | 826 lei | 17.919 lei | 193 lei | 52.250 lei | 0 lei | 4.656 lei | 0 lei | 701 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 131.507 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 18.685 lei | 0 lei | 39.671 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 562 lei | -131.507 lei | 1.252.624 lei | 826 lei | 17.919 lei | 193 lei | 52.250 lei | -18.685 lei | 4.656 lei | -39.671 lei | 701 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 617.090 lei | 970.279 lei | 1.992.864 lei | 61.789 lei | 79.532 lei | 38.337 lei | 81.302 lei | 9.461 lei | 14.166 lei | 20.501 lei | 55.296 lei |
| Datorii | 569.201 lei | 922.952 lei | 700.987 lei | 22.536 lei | 29.345 lei | 6.069 lei | 49.227 lei | 29.636 lei | 15.656 lei | 26.647 lei | 21.771 lei |
| Capitaluri proprii | 47.889 lei | 47.327 lei | 1.291.877 lei | 39.253 lei | 50.187 lei | 32.268 lei | 32.075 lei | -20.175 lei | -1.490 lei | -6.146 lei | 33.525 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ILLYES PROFINCONSER SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ILLYES PROFINCONSER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ILLYES PROFINCONSER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Zalău, județul Sălaj (Oborului, nr. 24); numărul de înmatriculare e J|31|116|1993, din 17.02.1993.
Ce cifră de afaceri a avut ILLYES PROFINCONSER SRL în 2025?
182.825 lei, cu 82% sub 2024 (1.019.445 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 562 lei.
Câți salariați are ILLYES PROFINCONSER SRL?
2 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ILLYES PROFINCONSER SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.