MOUNTAIN BLUEBERRY SRL
MOUNTAIN BLUEBERRY SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 36338623. Cifră de afaceri 2025: 932.651 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36338623
- Denumire
- MOUNTAIN BLUEBERRY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|963|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.07.2016
- Sediu
- EROILOR, nr. 38, sc. A, et. 2, ap. 2, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi · rev. 2
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 2
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 2
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (10)
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
- 7731 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 932.651 lei (-62% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 833 lei · 2025 932,7 mii lei · maxim 2024 2,4 mil. lei · minim 2017 420 lei.
Rezultat net (lei): 2016 −9,8 mii lei · 2025 280,2 mii lei · maxim 2024 1,6 mil. lei · minim 2019 −91,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 932.651 lei | 2.427.455 lei | 1.484.250 lei | 1.111.591 lei | 154.592 lei | 8.807 lei | — | 5.022 lei | 420 lei | 833 lei |
| Venituri totale | 941.696 lei | 2.445.628 lei | 1.487.484 lei | 1.295.086 lei | 340.007 lei | 111.973 lei | 58.013 lei | 339.412 lei | 8.152 lei | 12.792 lei |
| Cheltuieli totale | 636.302 lei | 817.788 lei | 580.840 lei | 424.006 lei | 273.568 lei | 183.230 lei | 149.704 lei | 382.738 lei | 15.602 lei | 22.204 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 280.203 lei | 1.555.079 lei | 891.799 lei | 858.287 lei | 64.893 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 71.496 lei | 91.691 lei | 43.626 lei | 7.695 lei | 9.796 lei |
| Rezultat net | 280.203 lei | 1.555.079 lei | 891.799 lei | 858.287 lei | 64.893 lei | -71.496 lei | -91.691 lei | -43.626 lei | -7.695 lei | -9.796 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 2.919.953 lei | 2.830.592 lei | 3.391.377 lei | 3.283.935 lei | 3.809.990 lei | 2.967.815 lei | 3.099.041 lei | 3.419.010 lei | 29.617 lei | 33.175 lei |
| Datorii | 424.469 lei | 144.036 lei | 284.297 lei | 320.663 lei | 1.516.972 lei | 585.080 lei | 552.463 lei | 780.741 lei | 46.908 lei | 42.771 lei |
| Capitaluri proprii | 280.403 lei | 471.475 lei | 891.999 lei | 748.191 lei | -110.096 lei | -174.989 lei | -152.608 lei | -60.917 lei | -17.291 lei | -9.596 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOUNTAIN BLUEBERRY SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, MOUNTAIN BLUEBERRY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MOUNTAIN BLUEBERRY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (EROILOR, nr. 38, sc. A, et. 2, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|32|963|2016, din 20.07.2016.
Ce cifră de afaceri a avut MOUNTAIN BLUEBERRY SRL în 2025?
932.651 lei, cu 62% sub 2024 (2.427.455 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 280.203 lei.
Câți salariați are MOUNTAIN BLUEBERRY SRL?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOUNTAIN BLUEBERRY SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.