IRON FIST SRL
IRON FIST SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 36317698. Cifră de afaceri 2025: 1.290.015 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36317698
- Denumire
- IRON FIST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9617|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.07.2016
- Sediu
- ELENA CARAGIANI, nr. 18, bl. 3A, sc. B, et. 2, ap. 41, CAMERA 4, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Arată toate (10)
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
- 9319 Alte activități sportive · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.290.015 lei (+11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 87 mii lei · 2025 1,3 mil. lei · maxim 2025 1,3 mil. lei · minim 2016 87 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 63,8 mii lei · 2025 788,1 mii lei · maxim 2024 1,1 mil. lei · minim 2017 13,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.290.015 lei | 1.162.815 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 216.604 lei | 86.974 lei |
| Venituri totale | 1.313.968 lei | 1.168.895 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 216.604 lei | 86.974 lei |
| Cheltuieli totale | 401.846 lei | 71.035 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 196.884 lei | 20.614 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 788.073 lei | 1.057.347 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 13.222 lei | 63.750 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 788.073 lei | 1.057.347 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 13.222 lei | 63.750 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 3.523.025 lei | 2.584.329 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 153.957 lei | 72.165 lei |
| Datorii | 1.283.433 lei | 1.132.811 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 22.851 lei | 8.215 lei |
| Capitaluri proprii | 2.239.592 lei | 1.451.518 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 77.172 lei | 63.950 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IRON FIST SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IRON FIST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IRON FIST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (ELENA CARAGIANI, nr. 18, bl. 3A, sc. B, et. 2, ap. 41, CAMERA 4); numărul de înmatriculare e J|40|9617|2016, din 14.07.2016.
Ce cifră de afaceri a avut IRON FIST SRL în 2025?
1.290.015 lei, cu 11% peste 2024 (1.162.815 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 788.073 lei.
Câți salariați are IRON FIST SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IRON FIST SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.