IMPACT STUDIO MURES S.R.L.
IMPACT STUDIO MURES S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Mureș, Mureș, CUI 36280890. Cifră de afaceri 2025: 223.883 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36280890
- Denumire
- IMPACT STUDIO MURES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|942|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.07.2016
- Sediu
- PANDURILOR, nr. 26, ap. 8, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
Arată toate (27)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
- 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 3
- 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 223.883 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 23,4 mii lei · 2025 223,9 mii lei · maxim 2024 274,1 mii lei · minim 2016 23,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 13,8 mii lei · 2025 14,9 mii lei · maxim 2022 59,3 mii lei · minim 2018 −29,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 223.883 lei | 274.100 lei | 169.900 lei | 181.823 lei | 112.890 lei | 104.015 lei | 53.838 lei | 58.721 lei | 49.720 lei | 23.360 lei |
| Venituri totale | 223.902 lei | 274.110 lei | 169.906 lei | 181.827 lei | 112.892 lei | 104.018 lei | 174.708 lei | 58.721 lei | 49.722 lei | 23.360 lei |
| Cheltuieli totale | 204.426 lei | 287.495 lei | 147.827 lei | 117.120 lei | 95.737 lei | 103.988 lei | 173.462 lei | 86.386 lei | 70.206 lei | 8.898 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 14.946 lei | 0 lei | 16.119 lei | 59.252 lei | 13.768 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.761 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 13.385 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.919 lei | 3.995 lei | 29.427 lei | 21.976 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 14.946 lei | -13.385 lei | 16.119 lei | 59.252 lei | 13.768 lei | -2.919 lei | -3.995 lei | -29.427 lei | -21.976 lei | 13.761 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 104.861 lei | 113.102 lei | 105.756 lei | 102.501 lei | 65.456 lei | 72.459 lei | 105.024 lei | 101.334 lei | 11.159 lei | 14.493 lei |
| Datorii | 58.418 lei | 81.605 lei | 60.874 lei | 73.738 lei | 95.945 lei | 116.715 lei | 146.361 lei | 138.676 lei | 19.174 lei | 532 lei |
| Capitaluri proprii | 46.443 lei | 31.497 lei | 44.882 lei | 28.763 lei | -30.489 lei | -44.256 lei | -41.337 lei | -37.342 lei | -8.015 lei | 13.961 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IMPACT STUDIO MURES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IMPACT STUDIO MURES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul IMPACT STUDIO MURES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Mureș, județul Mureș (PANDURILOR, nr. 26, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|26|942|2016, din 05.07.2016.
Ce cifră de afaceri a avut IMPACT STUDIO MURES S.R.L. în 2025?
223.883 lei, cu 18% sub 2024 (274.100 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.946 lei.
De unde vin datele despre IMPACT STUDIO MURES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.