HAPPIESTWAY S.R.L.
HAPPIESTWAY S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 36249887. Cifră de afaceri 2025: 434.970 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36249887
- Denumire
- HAPPIESTWAY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2658|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.06.2016
- Sediu
- G. DEM. TEODORESCU, nr. 37, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
Arată toate (15)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 434.970 lei (-24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 101,6 mii lei · 2025 435 mii lei · maxim 2021 696,4 mii lei · minim 2016 101,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −25,6 mii lei · 2025 −100,6 mii lei · maxim 2021 36,3 mii lei · minim 2025 −100,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 434.970 lei | 571.825 lei | 405.950 lei | 426.005 lei | 696.416 lei | 610.757 lei | fără bilanț | 471.956 lei | 332.065 lei | 101.642 lei |
| Venituri totale | 434.978 lei | 572.060 lei | 405.950 lei | 426.005 lei | 696.416 lei | 610.757 lei | fără bilanț | 474.898 lei | 335.863 lei | 102.407 lei |
| Cheltuieli totale | 528.047 lei | 614.332 lei | 447.499 lei | 408.718 lei | 653.242 lei | 573.587 lei | fără bilanț | 476.892 lei | 369.527 lei | 125.993 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 13.665 lei | 36.349 lei | 31.062 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 100.562 lei | 54.434 lei | 45.609 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 6.743 lei | 37.024 lei | 25.634 lei |
| Rezultat net | -100.562 lei | -54.434 lei | -45.609 lei | 13.665 lei | 36.349 lei | 31.062 lei | fără bilanț | -6.743 lei | -37.024 lei | -25.634 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 104.070 lei | 162.114 lei | 658.056 lei | 343.810 lei | 156.625 lei | 361.651 lei | fără bilanț | 526.852 lei | 443.299 lei | 177.505 lei |
| Datorii | 273.525 lei | 236.857 lei | 672.515 lei | 312.660 lei | 139.140 lei | 380.515 lei | fără bilanț | 596.053 lei | 505.757 lei | 202.939 lei |
| Capitaluri proprii | -169.455 lei | -68.893 lei | -14.459 lei | 31.150 lei | 17.485 lei | -18.864 lei | fără bilanț | -69.201 lei | -62.458 lei | -25.434 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | fără bilanț | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HAPPIESTWAY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HAPPIESTWAY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HAPPIESTWAY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (G. DEM. TEODORESCU, nr. 37); numărul de înmatriculare e J|23|2658|2016, din 28.06.2016.
Ce cifră de afaceri a avut HAPPIESTWAY S.R.L. în 2025?
434.970 lei, cu 24% sub 2024 (571.825 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 100.562 lei.
Câți salariați are HAPPIESTWAY S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HAPPIESTWAY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.