SMILINSOCKS SRL
SMILINSOCKS SRL: firmă în funcțiune din Sat Lilieci, Comuna Hemeiuș, Bacău, CUI 36234142. Cifră de afaceri 2025: 7.980 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36234142
- Denumire
- SMILINSOCKS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|824|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.06.2016
- Sediu
- Pajiștei, nr. 36, Sat Lilieci, Comuna Hemeiuș, Bacău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
Arată toate (28)
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 3
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.980 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 11 mii lei · 2025 8 mii lei · maxim 2022 34,2 mii lei · minim 2023 6,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 0 lei · 2025 4,8 mii lei · maxim 2020 11,9 mii lei · minim 2022 −15,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2019 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.980 lei | — | 6.416 lei | 34.181 lei | 28.691 lei | 23.136 lei | 30.246 lei | 25.840 lei | 10.979 lei | — |
| Venituri totale | 7.980 lei | 0 lei | 6.416 lei | 34.181 lei | 30.722 lei | 30.784 lei | 32.946 lei | 32.140 lei | 10.979 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 2.318 lei | 1.148 lei | 7.841 lei | 49.036 lei | 35.759 lei | 18.389 lei | 22.940 lei | 33.172 lei | 9.848 lei | — |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 4.756 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.914 lei | 9.098 lei | 0 lei | 802 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 1.148 lei | 1.425 lei | 15.829 lei | 5.043 lei | 0 lei | 0 lei | 1.283 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 4.756 lei | -1.148 lei | -1.425 lei | -15.829 lei | -5.043 lei | 11.914 lei | 9.098 lei | -1.283 lei | 802 lei | 0 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 4.636 lei | 29 lei | 584 lei | 23.462 lei | 36.205 lei | 40.702 lei | 51.399 lei | 38.262 lei | 60.373 lei | 51.519 lei |
| Datorii | 2.395 lei | 2.544 lei | 1.951 lei | 23.404 lei | 20.318 lei | 17.741 lei | 42.383 lei | 38.543 lei | 59.371 lei | 51.319 lei |
| Capitaluri proprii | 2.241 lei | -2.515 lei | -1.367 lei | 58 lei | 15.887 lei | 20.930 lei | 9.016 lei | -281 lei | 1.002 lei | 200 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SMILINSOCKS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SMILINSOCKS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SMILINSOCKS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lilieci, Comuna Hemeiuș, județul Bacău (Pajiștei, nr. 36); numărul de înmatriculare e J|04|824|2016, din 23.06.2016.
Ce cifră de afaceri a avut SMILINSOCKS SRL în 2025?
7.980 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.756 lei.
De unde vin datele despre SMILINSOCKS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.