ENUBENAL FASHION SRL
ENUBENAL FASHION SRL: firmă în funcțiune din Sat Bordușani, Comuna Săgeata, Buzău, CUI 36219002. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36219002
- Denumire
- ENUBENAL FASHION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|10|663|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.06.2016
- Sediu
- BORDUȘANI, nr. 31, Sat Bordușani, Comuna Săgeata, Buzău
- Activități autorizate (CAEN)
- 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · rev. 2
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Arată toate (7)
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2021 · 6 bilanțuri
Financiar · 2016–2021 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 164,4 mii lei · 2020 1,1 mil. lei · maxim 2020 1,1 mil. lei · minim 2016 164,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 144,8 mii lei · 2021 −375,6 mii lei · maxim 2020 437,5 mii lei · minim 2021 −375,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2021 5 · maxim 2018 14 · minim 2016 0.
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 1.124.152 lei | 890.864 lei | 478.156 lei | 416.100 lei | 164.384 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 1.124.153 lei | 891.047 lei | 478.157 lei | 416.101 lei | 164.384 lei |
| Cheltuieli totale | 375.592 lei | 672.359 lei | 781.616 lei | 389.228 lei | 243.716 lei | 14.699 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 437.478 lei | 100.521 lei | 84.147 lei | 168.224 lei | 144.753 lei |
| Pierdere netă | 375.592 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -375.592 lei | 437.478 lei | 100.521 lei | 84.147 lei | 168.224 lei | 144.753 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 497.985 lei | 750.585 lei | 231.396 lei | 301.811 lei | 429.327 lei | 159.517 lei |
| Datorii | 335.377 lei | 212.385 lei | 130.675 lei | 49.239 lei | 260.903 lei | 14.564 lei |
| Capitaluri proprii | 162.608 lei | 538.200 lei | 100.721 lei | 252.572 lei | 168.424 lei | 144.953 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 6 | 14 | 11 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENUBENAL FASHION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ENUBENAL FASHION SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ENUBENAL FASHION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bordușani, Comuna Săgeata, județul Buzău (BORDUȘANI, nr. 31); numărul de înmatriculare e J|10|663|2016, din 17.06.2016.
Câți salariați are ENUBENAL FASHION SRL?
5 salariați în medie în 2021 (4 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ENUBENAL FASHION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.