C & C TAILORING BOUTIQUE SRL
C & C TAILORING BOUTIQUE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 36215329. Cifră de afaceri 2025: 562.530 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 36215329
- Denumire
- C & C TAILORING BOUTIQUE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|8417|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.06.2016
- Sediu
- Ceahlăul, nr. 23, bl. 66, sc. 2, et. 4, ap. 84, CAMERA 1, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 2
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 2
- 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · rev. 2
- 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp · rev. 2
- 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
Arată toate (21)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 2
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate · rev. 2
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. · rev. 2
- 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 562.530 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 27,6 mii lei · 2025 562,5 mii lei · maxim 2025 562,5 mii lei · minim 2016 27,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −22,1 mii lei · 2025 38,5 mii lei · maxim 2019 104,7 mii lei · minim 2017 −37,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 562.530 lei | 460.379 lei | 280.359 lei | 139.364 lei | fără bilanț | 297.683 lei | 290.688 lei | 295.487 lei | 185.516 lei | 27.620 lei |
| Venituri totale | 566.943 lei | 460.878 lei | 332.033 lei | 139.485 lei | fără bilanț | 297.686 lei | 315.400 lei | 343.461 lei | 201.647 lei | 27.620 lei |
| Cheltuieli totale | 517.213 lei | 414.905 lei | 286.074 lei | 137.596 lei | fără bilanț | 277.229 lei | 207.800 lei | 236.645 lei | 235.732 lei | 48.911 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 38.451 lei | 36.853 lei | 42.534 lei | 848 lei | fără bilanț | 17.502 lei | 104.667 lei | 103.860 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 37.053 lei | 22.119 lei |
| Rezultat net | 38.451 lei | 36.853 lei | 42.534 lei | 848 lei | fără bilanț | 17.502 lei | 104.667 lei | 103.860 lei | -37.053 lei | -22.119 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 321.543 lei | 381.211 lei | 362.278 lei | 398.300 lei | fără bilanț | 285.008 lei | 262.256 lei | 99.257 lei | 35.987 lei | 2.170 lei |
| Datorii | 184.540 lei | 162.659 lei | 150.579 lei | 179.135 lei | fără bilanț | 159.255 lei | 111.901 lei | 53.569 lei | 94.159 lei | 24.089 lei |
| Capitaluri proprii | 137.003 lei | 218.552 lei | 211.699 lei | 219.165 lei | fără bilanț | 125.753 lei | 150.355 lei | 45.688 lei | -58.172 lei | -21.919 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | fără bilanț | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C & C TAILORING BOUTIQUE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, C & C TAILORING BOUTIQUE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul C & C TAILORING BOUTIQUE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (Ceahlăul, nr. 23, bl. 66, sc. 2, et. 4, ap. 84, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|8417|2016, din 16.06.2016.
Ce cifră de afaceri a avut C & C TAILORING BOUTIQUE SRL în 2025?
562.530 lei, cu 22% peste 2024 (460.379 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.451 lei.
Câți salariați are C & C TAILORING BOUTIQUE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre C & C TAILORING BOUTIQUE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.