GREEN ROOM STUDIO SRL
GREEN ROOM STUDIO SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 36196804. Cifră de afaceri 2025: 390.174 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36196804
- Denumire
- GREEN ROOM STUDIO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|2298|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.06.2016
- Sediu
- OBSERVATORULUI, nr. 121, sc. 1, et. 4, ap. 9, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
Arată toate (18)
- 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 3
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 3
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9011 Activități de creație literară și compoziție muzicală · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 390.174 lei (+41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 165 mii lei · 2025 390,2 mii lei · maxim 2025 390,2 mii lei · minim 2018 41,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 98,5 mii lei · 2025 108,2 mii lei · maxim 2021 183,5 mii lei · minim 2022 −40,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 0 · 2024 0 · maxim 2020 0 · minim 2020 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 390.174 lei | 277.461 lei | 153.549 lei | 109.286 lei | 236.206 lei | 57.844 lei | 208.160 lei | 41.431 lei | 211.450 lei | 165.046 lei |
| Venituri totale | 390.262 lei | 277.463 lei | 153.993 lei | 109.435 lei | 236.206 lei | 67.523 lei | 208.160 lei | 41.431 lei | 211.450 lei | 165.046 lei |
| Cheltuieli totale | 258.733 lei | 294.133 lei | 107.713 lei | 149.035 lei | 46.869 lei | 57.747 lei | 58.623 lei | 73.480 lei | 162.803 lei | 61.551 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 108.208 lei | 0 lei | 39.133 lei | 0 lei | 183.512 lei | 8.072 lei | 143.707 lei | 0 lei | 42.304 lei | 98.544 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 32.051 lei | 0 lei | 40.841 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 33.043 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 108.208 lei | -32.051 lei | 39.133 lei | -40.841 lei | 183.512 lei | 8.072 lei | 143.707 lei | -33.043 lei | 42.304 lei | 98.544 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 195.426 lei | 105.055 lei | 286.440 lei | 235.602 lei | 481.611 lei | 294.792 lei | 284.527 lei | 163.841 lei | 166.650 lei | 100.680 lei |
| Datorii | 119.029 lei | 136.866 lei | 107.488 lei | 33.146 lei | 38.315 lei | 35.008 lei | 32.815 lei | 55.836 lei | 25.602 lei | 1.936 lei |
| Capitaluri proprii | 76.397 lei | -31.811 lei | 178.952 lei | 202.456 lei | 443.296 lei | 259.784 lei | 251.712 lei | 108.005 lei | 141.048 lei | 98.744 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GREEN ROOM STUDIO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GREEN ROOM STUDIO SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GREEN ROOM STUDIO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (OBSERVATORULUI, nr. 121, sc. 1, et. 4, ap. 9); numărul de înmatriculare e J|12|2298|2016, din 13.06.2016.
Ce cifră de afaceri a avut GREEN ROOM STUDIO SRL în 2025?
390.174 lei, cu 41% peste 2024 (277.461 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 108.208 lei.
De unde vin datele despre GREEN ROOM STUDIO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.