HEART TEAM SOLUTIONS SRL — dosare în instanță
Numele HEART TEAM SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 21 octombrie 2024
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 36066910)
- CUI
- 36066910
- Denumire
- HEART TEAM SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6741|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.05.2016
- Sediu
- SOMEȘUL RECE, nr. 13, et. 3, ap. 4, CAMERA NR. 4, București Sectorul 1, București
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2016–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.832.102 lei (-26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 320,8 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2024 2,5 mil. lei · minim 2016 320,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 240 mii lei · 2025 1,1 mil. lei · maxim 2024 1,9 mil. lei · minim 2016 240 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.832.102 lei | 2.475.349 lei | 2.037.956 lei | 1.904.552 lei | 1.000.762 lei | fără bilanț | fără bilanț | 786.145 lei | 617.990 lei | 320.755 lei |
| Venituri totale | 1.832.351 lei | 2.486.253 lei | 2.037.957 lei | 1.904.552 lei | 1.000.762 lei | fără bilanț | fără bilanț | 786.709 lei | 618.349 lei | 320.772 lei |
| Cheltuieli totale | 568.206 lei | 545.299 lei | 532.217 lei | 447.991 lei | 348.063 lei | fără bilanț | fără bilanț | 193.556 lei | 164.423 lei | 71.115 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 1.054.816 lei | 1.868.913 lei | 1.487.117 lei | 1.439.565 lei | 643.893 lei | fără bilanț | fără bilanț | 586.106 lei | 447.743 lei | 240.034 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.054.816 lei | 1.868.913 lei | 1.487.117 lei | 1.439.565 lei | 643.893 lei | fără bilanț | fără bilanț | 586.106 lei | 447.743 lei | 240.034 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.617.771 lei | 2.556.391 lei | 1.849.960 lei | 1.972.427 lei | 1.045.913 lei | fără bilanț | fără bilanț | 608.635 lei | 486.699 lei | 250.546 lei |
| Datorii | 526.471 lei | 665.560 lei | 34.563 lei | 77.156 lei | 32.311 lei | fără bilanț | fără bilanț | 14.551 lei | 38.722 lei | 10.312 lei |
| Capitaluri proprii | 1.091.300 lei | 1.890.831 lei | 1.815.397 lei | 1.895.271 lei | 1.013.602 lei | fără bilanț | fără bilanț | 594.084 lei | 447.977 lei | 240.234 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 3
Categorii de dosare
- Civil: 3
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2024: 1
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 39413/3/2024 | Tribunalul București | Civil | Fond | Pârât |
| 39413/3/2024/a1 | Tribunalul București | Civil | Fond | Pârât |
| 39413/3/2024/a2 | Tribunalul București | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare HEART TEAM SOLUTIONS SRL?
HEART TEAM SOLUTIONS SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des HEART TEAM SOLUTIONS SRL?
Cel mai des ca pârât (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 12 octombrie 2026.