PROJECT CUCINA SRL
PROJECT CUCINA SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 36031075. Cifră de afaceri 2025: 3.001.337 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36031075
- Denumire
- PROJECT CUCINA SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|1000|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.04.2016
- Sediu
- ALEXANDRU VLAHUȚĂ, nr. 65, bl. 138, ap. 12, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
Arată toate (21)
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.001.337 lei (-9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 123,9 mii lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2024 3,3 mil. lei · minim 2016 123,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 77,8 mii lei · 2025 322,8 mii lei · maxim 2024 560,6 mii lei · minim 2016 77,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 6 · maxim 2024 6 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.001.337 lei | 3.298.423 lei | 2.187.026 lei | 1.965.806 lei | 2.243.388 lei | 1.187.756 lei | 1.635.465 lei | 1.052.615 lei | 800.760 lei | 123.861 lei |
| Venituri totale | 3.008.571 lei | 3.301.709 lei | 2.206.244 lei | 1.968.589 lei | 2.272.405 lei | 1.210.610 lei | 1.673.000 lei | 1.055.263 lei | 800.907 lei | 123.864 lei |
| Cheltuieli totale | 2.633.323 lei | 2.656.252 lei | 1.776.818 lei | 1.659.993 lei | 2.146.846 lei | 1.096.944 lei | 1.478.940 lei | 853.861 lei | 676.230 lei | 42.315 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 322.756 lei | 560.627 lei | 413.792 lei | 292.805 lei | 107.719 lei | 102.909 lei | 177.849 lei | 190.850 lei | 116.659 lei | 77.833 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 322.756 lei | 560.627 lei | 413.792 lei | 292.805 lei | 107.719 lei | 102.909 lei | 177.849 lei | 190.850 lei | 116.659 lei | 77.833 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.310.104 lei | 1.179.639 lei | 976.231 lei | 623.333 lei | 554.699 lei | 621.619 lei | 661.691 lei | 301.859 lei | 135.149 lei | 81.365 lei |
| Datorii | 932.948 lei | 489.103 lei | 517.039 lei | 309.247 lei | 240.996 lei | 333.417 lei | 350.664 lei | 80.171 lei | 13.876 lei | 3.332 lei |
| Capitaluri proprii | 377.156 lei | 690.536 lei | 459.192 lei | 293.205 lei | 108.119 lei | 281.158 lei | 178.249 lei | 191.250 lei | 117.059 lei | 78.033 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PROJECT CUCINA SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, PROJECT CUCINA SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PROJECT CUCINA SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (ALEXANDRU VLAHUȚĂ, nr. 65, bl. 138, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|08|1000|2016, din 29.04.2016.
Ce cifră de afaceri a avut PROJECT CUCINA SRL în 2025?
3.001.337 lei, cu 9% sub 2024 (3.298.423 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 322.756 lei.
Câți salariați are PROJECT CUCINA SRL?
6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PROJECT CUCINA SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.