RAF-RALU-CONSTRUCT SRL

RAF-RALU-CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Bălteni, Comuna Bălteni, Vaslui, CUI 36028606. Cifră de afaceri 2025: 656.910 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF

Registru

CUI
36028606
Denumire
RAF-RALU-CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|37|289|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.04.2016
Sediu
BĂLTENI, nr. 257, Sat Bălteni, Comuna Bălteni, Vaslui
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (12)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 656.910 lei (+125% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 16,5 mii lei · 2025 656,9 mii lei · maxim 2025 656,9 mii lei · minim 2016 16,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 6,3 mii lei · 2025 224,2 mii lei · maxim 2025 224,2 mii lei · minim 2023 −133,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 4 · 2025 6 · maxim 2023 7 · minim 2018 1.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă656.910 lei291.550 lei253.199 lei261.000 lei239.912 lei85.670 lei235.234 lei31.300 lei29.050 lei16.500 lei
Venituri totale656.910 lei291.550 lei253.199 lei261.000 lei239.912 lei85.670 lei235.234 lei31.300 lei29.050 lei16.500 lei
Cheltuieli totale391.052 lei396.702 lei383.947 lei239.022 lei196.632 lei96.519 lei214.599 lei16.160 lei17.311 lei9.657 lei
Rezultat
Profit net224.172 lei0 lei0 lei19.368 lei40.580 lei0 lei18.283 lei14.490 lei10.868 lei6.348 lei
Pierdere netă0 lei106.402 lei133.280 lei0 lei0 lei11.706 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net224.172 lei-106.402 lei-133.280 lei19.368 lei40.580 lei-11.706 lei18.283 lei14.490 lei10.868 lei6.348 lei
Bilanț
Active totale140.396 lei8.960 lei44.825 lei118.542 lei79.063 lei42.963 lei51.820 lei33.560 lei19.580 lei6.548 lei
Datorii45.769 lei138.505 lei67.968 lei8.405 lei0 lei4.480 lei1.631 lei1.654 lei2.164 lei0 lei
Capitaluri proprii94.627 lei-129.545 lei-23.143 lei110.137 lei79.063 lei38.483 lei50.189 lei31.906 lei17.416 lei6.548 lei
Oameni
Număr mediu de salariați6676——31—4

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RAF-RALU-CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RAF-RALU-CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul RAF-RALU-CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bălteni, Comuna Bălteni, județul Vaslui (BĂLTENI, nr. 257); numărul de înmatriculare e J|37|289|2016, din 29.04.2016.

Ce cifră de afaceri a avut RAF-RALU-CONSTRUCT SRL în 2025?

656.910 lei, cu 125% peste 2024 (291.550 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 224.172 lei.

Câți salariați are RAF-RALU-CONSTRUCT SRL?

6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RAF-RALU-CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.