BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L.
BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Bârlad, Vaslui, CUI 36022247. Cifră de afaceri 2025: 193.798 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 36022247
- Denumire
- BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|37|287|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.04.2016
- Sediu
- Comuna din Paris, nr. 1, bl. A1, sc. B, et. parter, ap. 17, Municipiul Bârlad, Vaslui
- Activități autorizate (CAEN)
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn · rev. 3
- 1627 Finisarea articolelor din lemn · rev. 3
- 2221 Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic · rev. 3
- 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic · rev. 3
- 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
Arată toate (45)
- 2224 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții · rev. 3
- 2225 Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic · rev. 3
- 2226 Fabricarea altor produse din material plastic · rev. 3
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 193.798 lei (-11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 214,9 mii lei · 2025 193,8 mii lei · maxim 2021 1,2 mil. lei · minim 2023 175,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 58,9 mii lei · 2025 −43,6 mii lei · maxim 2021 339,2 mii lei · minim 2025 −43,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 1 · maxim 2021 4 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 193.798 lei | 217.914 lei | 175.223 lei | 303.432 lei | 1.243.620 lei | 534.833 lei | 295.951 lei | 266.781 lei | 552.069 lei | 214.928 lei |
| Venituri totale | 193.883 lei | 217.931 lei | 178.619 lei | 303.432 lei | 1.243.620 lei | 534.833 lei | 311.917 lei | 266.826 lei | 552.985 lei | 214.931 lei |
| Cheltuieli totale | 237.504 lei | 211.081 lei | 155.964 lei | 293.811 lei | 894.898 lei | 489.738 lei | 306.215 lei | 258.543 lei | 465.164 lei | 152.416 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 5.368 lei | 20.669 lei | 5.042 lei | 339.151 lei | 40.352 lei | 2.999 lei | 5.607 lei | 82.300 lei | 58.890 lei |
| Pierdere netă | 43.621 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -43.621 lei | 5.368 lei | 20.669 lei | 5.042 lei | 339.151 lei | 40.352 lei | 2.999 lei | 5.607 lei | 82.300 lei | 58.890 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 337.316 lei | 372.207 lei | 465.247 lei | 614.291 lei | 429.574 lei | 474.154 lei | 165.209 lei | 207.916 lei | 170.503 lei | 80.086 lei |
| Datorii | 242.815 lei | 234.085 lei | 329.037 lei | 368.750 lei | 189.075 lei | 341.807 lei | 73.213 lei | 118.919 lei | 87.113 lei | 20.996 lei |
| Capitaluri proprii | 94.501 lei | 138.122 lei | 136.210 lei | 245.541 lei | 240.499 lei | 132.347 lei | 91.996 lei | 88.997 lei | 83.390 lei | 59.090 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Bârlad, județul Vaslui (Comuna din Paris, nr. 1, bl. A1, sc. B, et. parter, ap. 17); numărul de înmatriculare e J|37|287|2016, din 28.04.2016.
Ce cifră de afaceri a avut BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
193.798 lei, cu 11% sub 2024 (217.914 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 43.621 lei.
De unde vin datele despre BAHTEH LEMN CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.