SZU IT DEVELOPMENT S.R.L.
SZU IT DEVELOPMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 35982846. Cifră de afaceri 2025: 2.692.322 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 35982846
- Denumire
- SZU IT DEVELOPMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|201|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.01.2018
- Sediu
- MOISE DOBOȘAN, nr. 5, SAD 2, SPAȚIUL 27, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.692.322 lei (-15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 87,8 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2024 3,2 mil. lei · minim 2017 86,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 84,4 mii lei · 2025 858,1 mii lei · maxim 2024 974,7 mii lei · minim 2017 82,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2025 3 · maxim 2021 5 · minim 2016 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.692.322 lei | 3.167.969 lei | 2.565.670 lei | 1.512.606 lei | 1.586.413 lei | 1.349.859 lei | 668.927 lei | 275.554 lei | 86.917 lei | 87.792 lei |
| Venituri totale | 2.709.303 lei | 3.206.553 lei | 2.553.633 lei | 1.587.266 lei | 1.652.923 lei | 1.354.581 lei | 674.755 lei | 275.573 lei | 86.917 lei | 87.792 lei |
| Cheltuieli totale | 1.708.003 lei | 2.073.019 lei | 1.863.826 lei | 1.375.659 lei | 1.280.104 lei | 1.255.719 lei | 524.068 lei | 23.528 lei | 1.560 lei | 745 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 858.089 lei | 974.730 lei | 664.647 lei | 196.424 lei | 356.955 lei | 85.855 lei | 143.997 lei | 247.129 lei | 82.749 lei | 84.413 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 858.089 lei | 974.730 lei | 664.647 lei | 196.424 lei | 356.955 lei | 85.855 lei | 143.997 lei | 247.129 lei | 82.749 lei | 84.413 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.650.695 lei | 1.906.235 lei | 1.083.420 lei | 737.868 lei | 1.233.969 lei | 968.733 lei | 1.120.458 lei | 1.006.224 lei | 88.119 lei | 86.923 lei |
| Datorii | 791.406 lei | 930.305 lei | 417.573 lei | 540.244 lei | 703.382 lei | 737.681 lei | 975.261 lei | 758.055 lei | 5.100 lei | 2.310 lei |
| Capitaluri proprii | 859.289 lei | 975.930 lei | 665.847 lei | 197.624 lei | 530.587 lei | 231.052 lei | 145.197 lei | 248.169 lei | 83.019 lei | 84.613 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | 1 | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SZU IT DEVELOPMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SZU IT DEVELOPMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SZU IT DEVELOPMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (MOISE DOBOȘAN, nr. 5, SAD 2, SPAȚIUL 27); numărul de înmatriculare e J|35|201|2018, din 25.01.2018.
Ce cifră de afaceri a avut SZU IT DEVELOPMENT S.R.L. în 2025?
2.692.322 lei, cu 15% sub 2024 (3.167.969 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 858.089 lei.
Câți salariați are SZU IT DEVELOPMENT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SZU IT DEVELOPMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.