MOVEAX 4 SRL
MOVEAX 4 SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 35967170. Cifră de afaceri 2025: 744.168 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35967170
- Denumire
- MOVEAX 4 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|996|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.04.2016
- Sediu
- VALTER MĂRĂCINEANU, nr. 34, camera 2, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 744.168 lei (-2% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 190,1 mii lei · 2025 744,2 mii lei · maxim 2024 759,2 mii lei · minim 2017 104,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 136,6 mii lei · 2025 517,9 mii lei · maxim 2025 517,9 mii lei · minim 2017 77,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 744.168 lei | 759.175 lei | 727.305 lei | 578.151 lei | 519.413 lei | 541.997 lei | 454.585 lei | 459.006 lei | 104.922 lei | 190.103 lei |
| Venituri totale | 748.956 lei | 759.982 lei | 730.989 lei | 583.095 lei | 525.522 lei | 553.800 lei | 488.759 lei | 465.258 lei | 105.409 lei | 192.591 lei |
| Cheltuieli totale | 209.161 lei | 234.687 lei | 264.257 lei | 155.224 lei | 115.958 lei | 111.280 lei | 172.430 lei | 127.795 lei | 24.850 lei | 50.332 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 517.881 lei | 503.638 lei | 459.604 lei | 422.205 lei | 404.437 lei | 437.406 lei | 311.687 lei | 323.690 lei | 77.411 lei | 136.556 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 517.881 lei | 503.638 lei | 459.604 lei | 422.205 lei | 404.437 lei | 437.406 lei | 311.687 lei | 323.690 lei | 77.411 lei | 136.556 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 569.920 lei | 1.027.796 lei | 475.336 lei | 437.081 lei | 408.988 lei | 441.657 lei | 727.842 lei | 416.391 lei | 92.430 lei | 138.274 lei |
| Datorii | 51.799 lei | 523.918 lei | 15.492 lei | 14.636 lei | 4.311 lei | 3.917 lei | 3.695 lei | 3.852 lei | 3.580 lei | 1.518 lei |
| Capitaluri proprii | 518.121 lei | 503.878 lei | 459.844 lei | 422.445 lei | 404.677 lei | 437.740 lei | 724.147 lei | 412.539 lei | 88.850 lei | 136.756 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MOVEAX 4 SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MOVEAX 4 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MOVEAX 4 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (VALTER MĂRĂCINEANU, nr. 34, camera 2); numărul de înmatriculare e J|22|996|2016, din 15.04.2016.
Ce cifră de afaceri a avut MOVEAX 4 SRL în 2025?
744.168 lei, cu 2% sub 2024 (759.175 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 517.881 lei.
Câți salariați are MOVEAX 4 SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MOVEAX 4 SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.