GRUP FAMTEX SRL
GRUP FAMTEX SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Loc. Țicleni, Oraș Țicleni, Gorj, CUI 35945295. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35945295
- Denumire
- GRUP FAMTEX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|326|2016
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 12.04.2016
- Sediu
- GAROAFELOR, nr. 5, camera 1, Loc. Țicleni, Oraș Țicleni, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte · rev. 2
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (24)
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 9,3 mii lei · 2022 60,2 mii lei · maxim 2018 238,5 mii lei · minim 2021 1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −28,8 mii lei · 2025 −756 lei · maxim 2018 178,6 mii lei · minim 2020 −35,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2022 1 · maxim 2019 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | 60.227 lei | 1.000 lei | 3.570 lei | 114.987 lei | 238.470 lei | — | 9.313 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 60.227 lei | 1.000 lei | 21.278 lei | 124.281 lei | 238.470 lei | 0 lei | 9.313 lei |
| Cheltuieli totale | 756 lei | 161 lei | 354 lei | 2.982 lei | 33.341 lei | 56.733 lei | 111.108 lei | 57.475 lei | 284 lei | 37.890 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 56.643 lei | 0 lei | 0 lei | 12.023 lei | 178.610 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 756 lei | 161 lei | 354 lei | 0 lei | 32.371 lei | 35.491 lei | 0 lei | 0 lei | 284 lei | 28.771 lei |
| Rezultat net | -756 lei | -161 lei | -354 lei | 56.643 lei | -32.371 lei | -35.491 lei | 12.023 lei | 178.610 lei | -284 lei | -28.771 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.286 lei | 6.042 lei | 6.203 lei | 1.559 lei | 1.208 lei | 46.865 lei | 167.372 lei | 174.588 lei | 2.243 lei | 2.600 lei |
| Datorii | 998 lei | 4.998 lei | 4.998 lei | 0 lei | 56.292 lei | 69.579 lei | 154.595 lei | 24.834 lei | 31.098 lei | 31.171 lei |
| Capitaluri proprii | 288 lei | 1.044 lei | 1.205 lei | 1.559 lei | -55.084 lei | -22.714 lei | 12.777 lei | 149.754 lei | -28.855 lei | -28.571 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRUP FAMTEX SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRUP FAMTEX SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRUP FAMTEX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Țicleni, Oraș Țicleni, județul Gorj (GAROAFELOR, nr. 5, camera 1); numărul de înmatriculare e J|18|326|2016, din 12.04.2016.
De unde vin datele despre GRUP FAMTEX SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.