INTEGRATED RESOURCES SRL
INTEGRATED RESOURCES SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 35944133. Cifră de afaceri 2025: 152.411 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 35944133
- Denumire
- INTEGRATED RESOURCES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|973|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.04.2016
- Sediu
- TIMIȘANEI, nr. 34, et. 3, CAM. 7, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 6421 Activități ale holding-urilor · rev. 3
- 6422 Activități ale canalelor de finanțare · rev. 3
- 6499 Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
Arată toate (9)
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 152.411 lei (+1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 75,8 mii lei · 2025 152,4 mii lei · maxim 2021 169,6 mii lei · minim 2016 75,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 38,5 mii lei · 2025 174,4 mii lei · maxim 2023 215 mii lei · minim 2018 32,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 152.411 lei | 150.248 lei | 148.379 lei | 144.197 lei | 169.623 lei | 132.905 lei | 119.161 lei | 86.058 lei | 90.000 lei | 75.800 lei |
| Venituri totale | 269.697 lei | 295.104 lei | 281.738 lei | 225.420 lei | 229.801 lei | 183.154 lei | 175.027 lei | 90.503 lei | 91.610 lei | 75.800 lei |
| Cheltuieli totale | 68.349 lei | 72.667 lei | 64.393 lei | 61.670 lei | 59.188 lei | 53.368 lei | 60.991 lei | 57.136 lei | 44.706 lei | 35.750 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 174.416 lei | 193.021 lei | 214.958 lei | 161.896 lei | 168.567 lei | 128.202 lei | 112.285 lei | 32.462 lei | 45.988 lei | 38.534 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 174.416 lei | 193.021 lei | 214.958 lei | 161.896 lei | 168.567 lei | 128.202 lei | 112.285 lei | 32.462 lei | 45.988 lei | 38.534 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.995.243 lei | 1.709.151 lei | 1.515.510 lei | 1.340.120 lei | 1.287.794 lei | 1.090.976 lei | 1.256.951 lei | 761.666 lei | 667.803 lei | 630.037 lei |
| Datorii | 4.927 lei | 18.375 lei | 10.104 lei | 13.473 lei | 145.305 lei | 83.941 lei | 421.892 lei | 67.682 lei | 6.281 lei | 14.503 lei |
| Capitaluri proprii | 1.848.211 lei | 1.672.913 lei | 1.479.892 lei | 1.264.935 lei | 1.103.039 lei | 934.471 lei | 806.269 lei | 693.984 lei | 661.522 lei | 615.534 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este INTEGRATED RESOURCES SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, INTEGRATED RESOURCES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul INTEGRATED RESOURCES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (TIMIȘANEI, nr. 34, et. 3, CAM. 7); numărul de înmatriculare e J|13|973|2016, din 11.04.2016.
Ce cifră de afaceri a avut INTEGRATED RESOURCES SRL în 2025?
152.411 lei, cu 1% peste 2024 (150.248 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 174.416 lei.
Câți salariați are INTEGRATED RESOURCES SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre INTEGRATED RESOURCES SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.