TRAYMAR CONSTRUCT SRL

TRAYMAR CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 35924039. Cifră de afaceri 2018: 8.645.049 lei, 9 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
35924039
Denumire
TRAYMAR CONSTRUCT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|5117|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.04.2016
Sediu
HRISOVULUI, nr. 2-4, bl. 2, ap. 88, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (37)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 2
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · rev. 2
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 2
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 2
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 2
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 2
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 2
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 2
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 2
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 2
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 2
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · rev. 2
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte · rev. 2
  • 4664 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · rev. 2
  • 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou · rev. 2
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
  • 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 2
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 2
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2018 · 3 bilanțuri

Financiar · 2016–2018 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2018, față de 2017.

În 2018, cifra de afaceri netă a fost 8.645.049 lei (+2319% față de 2017).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 320,5 mii lei · 2018 8,6 mil. lei · maxim 2018 8,6 mil. lei · minim 2016 320,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 204,1 mii lei · 2018 420,7 mii lei · maxim 2018 420,7 mii lei · minim 2016 204,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 5 · 2018 9 · maxim 2018 9 · minim 2016 5.

Indicator201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă8.645.049 lei357.328 lei320.537 lei
Venituri totale8.645.049 lei357.328 lei320.537 lei
Cheltuieli totale8.141.292 lei144.893 lei113.184 lei
Rezultat
Profit net420.669 lei208.861 lei204.148 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei
Rezultat net420.669 lei208.861 lei204.148 lei
Bilanț
Active totale1.394.025 lei468.301 lei240.565 lei
Datorii560.128 lei55.093 lei36.217 lei
Capitaluri proprii833.897 lei413.208 lei204.348 lei
Oameni
Număr mediu de salariați955

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TRAYMAR CONSTRUCT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TRAYMAR CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul TRAYMAR CONSTRUCT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (HRISOVULUI, nr. 2-4, bl. 2, ap. 88, PARTER, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|5117|2016, din 06.04.2016.

Ce cifră de afaceri a avut TRAYMAR CONSTRUCT SRL în 2018?

8.645.049 lei, cu 2319% peste 2017 (357.328 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 420.669 lei.

Câți salariați are TRAYMAR CONSTRUCT SRL?

9 salariați în medie în 2018 (5 în 2017), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre TRAYMAR CONSTRUCT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2018). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.