VIO & SYLY SRL
VIO & SYLY SRL: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 35908688. Cifră de afaceri 2025: 89.060 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35908688
- Denumire
- VIO & SYLY SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1404|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.04.2016
- Sediu
- EROILOR, nr. 88A, ap. 8, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 89.060 lei (-7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2017 56,3 mii lei · 2025 89,1 mii lei · maxim 2022 100,9 mii lei · minim 2017 56,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −1,3 mii lei · 2025 8,9 mii lei · maxim 2022 59,2 mii lei · minim 2016 −1,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2024 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 89.060 lei | 95.738 lei | 96.289 lei | 100.858 lei | 95.849 lei | 85.938 lei | 72.725 lei | 93.623 lei | 56.268 lei | — |
| Venituri totale | 98.093 lei | 98.307 lei | 96.289 lei | 115.693 lei | 95.849 lei | 85.938 lei | 72.725 lei | 93.623 lei | 56.268 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 86.711 lei | 89.396 lei | 71.827 lei | 53.983 lei | 37.708 lei | 34.415 lei | 41.309 lei | 34.259 lei | 54.128 lei | 1.304 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 8.931 lei | 7.074 lei | 22.150 lei | 59.168 lei | 55.868 lei | 49.772 lei | 29.235 lei | 56.555 lei | 452 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.304 lei |
| Rezultat net | 8.931 lei | 7.074 lei | 22.150 lei | 59.168 lei | 55.868 lei | 49.772 lei | 29.235 lei | 56.555 lei | 452 lei | -1.304 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 96.137 lei | 98.211 lei | 99.582 lei | 96.062 lei | 189.588 lei | 138.621 lei | 87.886 lei | 59.206 lei | 12.173 lei | 17.693 lei |
| Datorii | 3.309 lei | 14.314 lei | 20.910 lei | 39.540 lei | 753 lei | 3.713 lei | 2.469 lei | 2.809 lei | 12.825 lei | 18.797 lei |
| Capitaluri proprii | 92.828 lei | 83.897 lei | 78.672 lei | 56.522 lei | 188.835 lei | 134.908 lei | 85.417 lei | 56.397 lei | -652 lei | -1.104 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VIO & SYLY SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VIO & SYLY SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul VIO & SYLY SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (EROILOR, nr. 88A, ap. 8); numărul de înmatriculare e J|12|1404|2016, din 04.04.2016.
Ce cifră de afaceri a avut VIO & SYLY SRL în 2025?
89.060 lei, cu 7% sub 2024 (95.738 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.931 lei.
De unde vin datele despre VIO & SYLY SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.