CIURLEA CONTAB SRL
CIURLEA CONTAB SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Codlea, Brașov, CUI 35888602. Cifră de afaceri 2025: 113.390 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35888602
- Denumire
- CIURLEA CONTAB SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|738|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.03.2016
- Sediu
- PETUNIEI, nr. 4, bl. 10, sc. B, ap. 2, CAMERA 1, Municipiul Codlea, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6420 Activități ale holdingurilor · rev. 2
Arată toate (20)
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · rev. 2
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 113.390 lei (+20% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 13,6 mii lei · 2025 113,4 mii lei · maxim 2025 113,4 mii lei · minim 2016 13,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 1,7 mii lei · 2025 38,9 mii lei · maxim 2023 46,3 mii lei · minim 2016 1,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · 2025 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 113.390 lei | 94.200 lei | 86.910 lei | 75.450 lei | 58.330 lei | 49.930 lei | 42.080 lei | 35.670 lei | 22.770 lei | 13.580 lei |
| Venituri totale | 113.638 lei | 94.200 lei | 87.098 lei | 77.725 lei | 65.547 lei | 49.930 lei | 42.080 lei | 35.670 lei | 22.770 lei | 13.580 lei |
| Cheltuieli totale | 73.609 lei | 39.939 lei | 33.721 lei | 39.033 lei | 31.914 lei | 26.197 lei | 13.251 lei | 17.792 lei | 18.068 lei | 11.460 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 38.916 lei | 45.979 lei | 46.276 lei | 36.768 lei | 32.213 lei | 22.382 lei | 27.566 lei | 16.807 lei | 4.019 lei | 1.712 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 38.916 lei | 45.979 lei | 46.276 lei | 36.768 lei | 32.213 lei | 22.382 lei | 27.566 lei | 16.807 lei | 4.019 lei | 1.712 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 69.170 lei | 58.798 lei | 69.632 lei | 66.337 lei | 76.995 lei | 83.166 lei | 86.892 lei | 21.412 lei | 4.541 lei | 2.057 lei |
| Datorii | 29.173 lei | 9.717 lei | 1.965 lei | 26.280 lei | 40.432 lei | 49.299 lei | 59.086 lei | 346 lei | 282 lei | 145 lei |
| Capitaluri proprii | 39.997 lei | 49.081 lei | 67.667 lei | 39.869 lei | 34.101 lei | 24.188 lei | 27.806 lei | 21.066 lei | 4.259 lei | 1.912 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CIURLEA CONTAB SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CIURLEA CONTAB SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CIURLEA CONTAB SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Codlea, județul Brașov (PETUNIEI, nr. 4, bl. 10, sc. B, ap. 2, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|08|738|2016, din 30.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut CIURLEA CONTAB SRL în 2025?
113.390 lei, cu 20% peste 2024 (94.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.916 lei.
Câți salariați are CIURLEA CONTAB SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CIURLEA CONTAB SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.