ADIMAR SAFETY CONSULT SRL — dosare în instanță
Numele ADIMAR SAFETY CONSULT SRL apare în 4 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 15 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 4
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 17 ianuarie 2024
- Ultima activitate
- 15 octombrie 2026
- Rol dominant
- Debitor — 2 din 4 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 35876047)
- CUI
- 35876047
- Denumire
- ADIMAR SAFETY CONSULT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|501|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.03.2016
- Sediu
- Dezrobirii, nr. 46/A, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Arată toate (31)
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 5330 Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7220 Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
- 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole · rev. 3
- 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
- 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.646.741 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 59 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2022 2,2 mil. lei · minim 2016 59 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 16,1 mii lei · 2025 3,8 mii lei · maxim 2022 327,1 mii lei · minim 2021 −78,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 6 · maxim 2022 21 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.646.741 lei | 1.417.612 lei | 2.157.619 lei | 2.197.557 lei | 1.079.749 lei | 1.170.898 lei | 775.362 lei | 520.431 lei | 233.003 lei | 58.991 lei |
| Venituri totale | 1.650.708 lei | 1.447.108 lei | 2.187.464 lei | 2.201.535 lei | 1.081.764 lei | 1.175.184 lei | 775.962 lei | 520.638 lei | 233.003 lei | 58.991 lei |
| Cheltuieli totale | 1.603.106 lei | 1.138.368 lei | 1.907.750 lei | 1.852.872 lei | 1.151.067 lei | 1.077.397 lei | 755.644 lei | 428.475 lei | 163.904 lei | 42.220 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 3.826 lei | 265.327 lei | 257.749 lei | 327.088 lei | 0 lei | 87.004 lei | 12.558 lei | 86.956 lei | 66.768 lei | 16.089 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 78.823 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 3.826 lei | 265.327 lei | 257.749 lei | 327.088 lei | -78.823 lei | 87.004 lei | 12.558 lei | 86.956 lei | 66.768 lei | 16.089 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 350.486 lei | 817.993 lei | 757.254 lei | 1.064.281 lei | 498.523 lei | 299.872 lei | 313.297 lei | 231.871 lei | 117.006 lei | 21.971 lei |
| Datorii | 346.420 lei | 364.535 lei | 499.265 lei | 736.953 lei | 402.509 lei | 125.034 lei | 130.727 lei | 60.107 lei | 32.249 lei | 5.682 lei |
| Capitaluri proprii | 4.066 lei | 453.458 lei | 257.989 lei | 327.328 lei | 96.014 lei | 174.838 lei | 182.570 lei | 170.012 lei | 83.057 lei | 16.289 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 4 | 18 | 21 | 13 | 20 | 15 | 11 | 7 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 3 instanțe în 3 județe
Cele mai multe la Judecătoria Sectorului 1 (2 · 50%), apoi Judecătoria Moinești (1) și Tribunalul Mureș (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Sectorului 1 | București | Judecătorie | 2 |
| Judecătoria Moinești | Bacău | Judecătorie | 1 |
| Tribunalul Mureș | Mureș | Tribunal | 1 |
Calitate procesuală
- Debitor: 2
- Reclamant: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 2
- Litigii cu profesioniștii: 1
- Litigii de muncă: 1
Stadii procesuale
- Fond: 4
Dosare pe ani
- 2024: 2
- 2025: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 4 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 232/102/2024 | Tribunalul Mureș | Litigii de muncă | Fond | Reclamant |
| 21965/299/2024 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Debitor |
| 6662/299/2025 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Civil | Fond | Debitor |
| 6810/260/2025 | Judecătoria Moinești | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ADIMAR SAFETY CONSULT SRL?
ADIMAR SAFETY CONSULT SRL apare în 4 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 15 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des ADIMAR SAFETY CONSULT SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI (2), Tribunalul Mureș (1) și Judecătoria Moinești (1).
În ce calitate apare cel mai des ADIMAR SAFETY CONSULT SRL?
Cel mai des ca debitor (2 din 4 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă debitor și reclamant?
Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură. Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.