FRANCESCA DECO SRL
FRANCESCA DECO SRL: firmă în dizolvare sau lichidare din Sat Ivănești, Comuna Livezeni, Mureș, CUI 35868893. Cifră de afaceri 2025: 343.823 lei, 2 salariați. Da
Registru
- CUI
- 35868893
- Denumire
- FRANCESCA DECO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|26|486|2016
- Stare în registru
- în dizolvare sau lichidare
- Data înmatriculării
- 28.03.2016
- Sediu
- SPORTIVILOR, nr. 10B, Sat Ivănești, Comuna Livezeni, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (13)
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 13.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 343.823 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 77,3 mii lei · 2025 343,8 mii lei · maxim 2021 387,8 mii lei · minim 2016 77,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −36,6 mii lei · 2025 24,5 mii lei · maxim 2025 24,5 mii lei · minim 2016 −36,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 2 · maxim 2017 3 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 343.823 lei | 291.241 lei | 288.027 lei | 271.566 lei | 387.846 lei | 154.590 lei | 231.778 lei | 262.712 lei | 193.106 lei | 77.298 lei |
| Venituri totale | 343.823 lei | 291.241 lei | 288.027 lei | 271.566 lei | 388.221 lei | 160.290 lei | 248.562 lei | 263.428 lei | 193.108 lei | 77.300 lei |
| Cheltuieli totale | 314.278 lei | 297.647 lei | 308.324 lei | 303.520 lei | 367.901 lei | 159.379 lei | 241.223 lei | 252.831 lei | 201.813 lei | 113.153 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 24.514 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 16.888 lei | 0 lei | 4.854 lei | 7.963 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 9.319 lei | 23.178 lei | 34.669 lei | 0 lei | 111 lei | 0 lei | 0 lei | 10.643 lei | 36.630 lei |
| Rezultat net | 24.514 lei | -9.319 lei | -23.178 lei | -34.669 lei | 16.888 lei | -111 lei | 4.854 lei | 7.963 lei | -10.643 lei | -36.630 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 10.657 lei | 12.306 lei | 14.954 lei | 23.491 lei | 8.864 lei | 5.753 lei | 15.121 lei | 26.701 lei | 17.627 lei | 46.938 lei |
| Datorii | 69.265 lei | 95.428 lei | 88.756 lei | 74.116 lei | 24.820 lei | 38.596 lei | 47.853 lei | 64.287 lei | 63.183 lei | 83.368 lei |
| Capitaluri proprii | -58.608 lei | -83.122 lei | -73.802 lei | -50.625 lei | -15.956 lei | -32.843 lei | -32.732 lei | -37.586 lei | -45.556 lei | -36.430 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FRANCESCA DECO SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FRANCESCA DECO SRL figurează în dizolvare sau lichidare. La ANAF, pe 13.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul FRANCESCA DECO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ivănești, Comuna Livezeni, județul Mureș (SPORTIVILOR, nr. 10B); numărul de înmatriculare e J|26|486|2016, din 28.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut FRANCESCA DECO SRL în 2025?
343.823 lei, cu 18% peste 2024 (291.241 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.514 lei.
Câți salariați are FRANCESCA DECO SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FRANCESCA DECO SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (13.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.