OVASAL S.R.L.

OVASAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Suceava, Suceava, CUI 35866787. Cifră de afaceri 2025: 177.328 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
35866787
Denumire
OVASAL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|33|482|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.03.2016
Sediu
MĂRĂȘEȘTI, nr. 48 B, ap. 1, parter, Municipiul Suceava, Suceava
Activități autorizate (CAEN)
  • 8553 Școli de conducere (pilotaj) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 177.328 lei (-26% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 108,2 mii lei · 2025 177,3 mii lei · maxim 2022 292,1 mii lei · minim 2016 108,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 1 mii lei · 2025 −9,5 mii lei · maxim 2022 122,5 mii lei · minim 2025 −9,5 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 5 · 2025 3 · maxim 2016 5 · minim 2024 3.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă177.328 lei240.161 lei262.427 lei292.142 lei283.532 lei229.450 lei269.410 lei198.080 lei168.210 lei108.190 lei
Venituri totale192.358 lei253.737 lei263.344 lei292.142 lei283.595 lei251.472 lei270.709 lei199.585 lei202.834 lei114.690 lei
Cheltuieli totale200.206 lei203.061 lei189.917 lei166.731 lei219.481 lei238.304 lei205.836 lei193.654 lei196.013 lei112.549 lei
Rezultat
Profit net0 lei48.224 lei70.855 lei122.548 lei62.016 lei11.423 lei62.167 lei3.955 lei4.839 lei1.009 lei
Pierdere netă9.531 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-9.531 lei48.224 lei70.855 lei122.548 lei62.016 lei11.423 lei62.167 lei3.955 lei4.839 lei1.009 lei
Bilanț
Active totale44.403 lei77.160 lei105.375 lei139.138 lei165.346 lei125.655 lei106.286 lei117.147 lei126.594 lei74.408 lei
Datorii19.180 lei28.696 lei34.280 lei16.350 lei19.706 lei42.031 lei34.085 lei107.113 lei120.546 lei73.199 lei
Capitaluri proprii25.223 lei48.464 lei71.095 lei122.788 lei145.640 lei83.624 lei72.201 lei10.034 lei6.048 lei1.209 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3344555545

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este OVASAL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, OVASAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul OVASAL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Suceava, județul Suceava (MĂRĂȘEȘTI, nr. 48 B, ap. 1, parter); numărul de înmatriculare e J|33|482|2016, din 25.03.2016.

Ce cifră de afaceri a avut OVASAL S.R.L. în 2025?

177.328 lei, cu 26% sub 2024 (240.161 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 9.531 lei.

Câți salariați are OVASAL S.R.L.?

3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre OVASAL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.