ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L.
ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 35852447. Cifră de afaceri 2020: 110.364 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35852447
- Denumire
- ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1224|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.03.2016
- Sediu
- ILIE MĂCELARU, nr. 11, et. 1, ap. 2, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
Arată toate (8)
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2020 · 3 bilanțuri
Financiar · 2016–2020 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2020, față de 2019.
În 2020, cifra de afaceri netă a fost 110.364 lei (+107% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 50,3 mii lei · 2020 110,4 mii lei · maxim 2020 110,4 mii lei · minim 2016 50,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 28,3 mii lei · 2020 59,2 mii lei · maxim 2020 59,2 mii lei · minim 2019 19,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 110.364 lei | 53.304 lei | fără bilanț | fără bilanț | 50.266 lei |
| Venituri totale | 110.437 lei | 53.304 lei | fără bilanț | fără bilanț | 50.266 lei |
| Cheltuieli totale | 48.131 lei | 32.277 lei | fără bilanț | fără bilanț | 20.491 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 59.218 lei | 19.422 lei | fără bilanț | fără bilanț | 28.267 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 59.218 lei | 19.422 lei | fără bilanț | fără bilanț | 28.267 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 221.386 lei | 176.466 lei | fără bilanț | fără bilanț | 141.406 lei |
| Datorii | 55.943 lei | 70.241 lei | fără bilanț | fără bilanț | 112.939 lei |
| Capitaluri proprii | 165.443 lei | 106.225 lei | fără bilanț | fără bilanț | 28.467 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | — | — | fără bilanț | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (ILIE MĂCELARU, nr. 11, et. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|12|1224|2016, din 23.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L. în 2020?
110.364 lei, cu 107% peste 2019 (53.304 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 59.218 lei.
De unde vin datele despre ANTICARIATUL DE NOAPTE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2020). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.