MARCOAUTO SH SRL
MARCOAUTO SH SRL: firmă în funcțiune din Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea, CUI 35820682. Cifră de afaceri 2024: 1.221.523 lei, 2 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 35820682
- Denumire
- MARCOAUTO SH SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|204|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.03.2016
- Sediu
- ODOBEȘTI, nr. FN, T.25,P.254, Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
Arată toate (26)
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 3
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2016–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.221.523 lei (+15% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 84,9 mii lei · 2024 1,2 mil. lei · maxim 2022 2 mil. lei · minim 2016 84,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −5,5 mii lei · 2024 −174,6 mii lei · maxim 2018 102,5 mii lei · minim 2024 −174,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 0 · 2024 2 · maxim 2022 3 · minim 2016 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.221.523 lei | 1.063.523 lei | 1.979.813 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.248.923 lei | 1.212.639 lei | 448.635 lei | 84.905 lei |
| Venituri totale | 1.231.844 lei | 1.287.893 lei | 1.980.725 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.260.124 lei | 1.214.342 lei | 449.038 lei | 84.927 lei |
| Cheltuieli totale | 1.405.227 lei | 1.265.091 lei | 1.911.237 lei | fără bilanț | fără bilanț | 1.236.463 lei | 1.099.661 lei | 413.285 lei | 87.830 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 9.923 lei | 49.681 lei | fără bilanț | fără bilanț | 11.060 lei | 102.538 lei | 31.455 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 174.624 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.450 lei |
| Rezultat net | -174.624 lei | 9.923 lei | 49.681 lei | fără bilanț | fără bilanț | 11.060 lei | 102.538 lei | 31.455 lei | -5.450 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 998.357 lei | 1.334.375 lei | 1.669.029 lei | fără bilanț | fără bilanț | 759.264 lei | 884.526 lei | 222.865 lei | 147.741 lei |
| Datorii | 1.224.782 lei | 1.376.717 lei | 1.448.138 lei | fără bilanț | fără bilanț | 619.469 lei | 755.791 lei | 196.660 lei | 152.991 lei |
| Capitaluri proprii | -226.425 lei | -42.342 lei | 220.891 lei | fără bilanț | fără bilanț | 139.795 lei | 128.735 lei | 26.205 lei | -5.250 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MARCOAUTO SH SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MARCOAUTO SH SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul MARCOAUTO SH SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, județul Vrancea (ODOBEȘTI, nr. FN, T.25,P.254); numărul de înmatriculare e J|39|204|2016, din 17.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut MARCOAUTO SH SRL în 2024?
1.221.523 lei, cu 15% peste 2023 (1.063.523 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 174.624 lei.
Câți salariați are MARCOAUTO SH SRL?
2 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MARCOAUTO SH SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.