NAPOCA FUEL SRL — dosare în instanță

Numele NAPOCA FUEL SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.

Dosare publice
2
Instanțe
2
Primul dosar
13 martie 2025
Ultima activitate
11 octombrie 2026
Rol dominant
Parte vătămată — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)

Din registrul firmelor (CUI 35816304)

CUI
35816304
Denumire
NAPOCA FUEL SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|1136|2016
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.03.2016
Sediu
TĂUTULUI, nr. 129A, ap. 2, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar

Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.061.935 lei (+13% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2016 570,3 mii lei · 2025 2,1 mil. lei · maxim 2025 2,1 mil. lei · minim 2016 570,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2016 71,5 mii lei · 2025 48,1 mii lei · maxim 2024 167,1 mii lei · minim 2017 2,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2017 20 · 2025 19 · maxim 2017 20 · minim 2021 18.

Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Activitate
Cifră de afaceri netă2.061.935 lei1.832.327 lei1.504.096 lei1.281.263 lei1.134.607 lei990.372 lei1.039.718 lei989.532 lei803.978 lei570.304 lei
Venituri totale2.071.590 lei1.832.838 lei1.512.265 lei1.472.563 lei1.155.419 lei990.850 lei1.041.109 lei994.945 lei839.236 lei570.525 lei
Cheltuieli totale2.011.226 lei1.637.577 lei1.405.169 lei1.393.591 lei1.046.618 lei953.265 lei1.007.816 lei920.490 lei829.240 lei495.047 lei
Rezultat
Profit net48.097 lei167.110 lei95.288 lei67.284 lei100.393 lei30.138 lei23.382 lei64.510 lei2.101 lei71.485 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net48.097 lei167.110 lei95.288 lei67.284 lei100.393 lei30.138 lei23.382 lei64.510 lei2.101 lei71.485 lei
Bilanț
Active totale450.585 lei430.166 lei435.962 lei433.807 lei340.414 lei196.169 lei282.159 lei244.412 lei261.907 lei159.897 lei
Datorii316.249 lei262.816 lei340.434 lei366.283 lei218.205 lei154.353 lei180.481 lei146.116 lei228.121 lei88.212 lei
Capitaluri proprii134.336 lei167.350 lei95.528 lei67.524 lei122.209 lei41.816 lei101.678 lei98.296 lei33.786 lei71.685 lei
Oameni
Număr mediu de salariați191818181819191920—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Unde se judecă — 2 instanțe în 1 județ

Cele mai multe la Judecătoria Cluj-Napoca (1 · 50%), apoi Tribunalul Cluj (1).

InstanțăJudețGradDosare
Judecătoria Cluj-NapocaClujJudecătorie1
Tribunalul ClujClujTribunal1

Calitate procesuală

  • Parte vătămată: 2

Categorii de dosare

  • Penal: 2

Stadii procesuale

  • Contestație (NCPP): 1
  • Fond: 1

Dosare pe ani

  • 2025: 2

Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.

Dosare recente

DosarInstanțăCategorieStadiuCalitate
5474/211/2025Judecătoria Cluj-NapocaPenalFondParte vătămată
5474/211/2025/a1Tribunalul ClujPenalContestație (NCPP)Parte vătămată

Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.

Întrebări frecvente

În câte dosare apare NAPOCA FUEL SRL?

NAPOCA FUEL SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 11 octombrie 2026.

La ce instanțe apare cel mai des NAPOCA FUEL SRL?

Cel mai des la Tribunalul Cluj (1) și Judecătoria Cluj-Napoca (1).

În ce calitate apare cel mai des NAPOCA FUEL SRL?

Cel mai des ca parte vătămată (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia penal (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.

Ce înseamnă parte vătămată?

Parte vătămată: în procesul penal, persoana care a suferit o vătămare fizică, materială sau morală prin fapta pentru care se face urmărirea.

Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?

Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.