RADUCAN & PARTNERS SRL
RADUCAN & PARTNERS SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 3581129. Cifră de afaceri 2025: 1.210.249 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 3581129
- Denumire
- RADUCAN & PARTNERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|6325|1993
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.03.1993
- Sediu
- Str. EUGEN BOTEZ, nr. 34, et. 1, ap. 2, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 11.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.210.249 lei (-30% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 265,5 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2024 1,7 mil. lei · minim 2015 265,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 39,1 mii lei · 2025 619,6 mii lei · maxim 2024 855,6 mii lei · minim 2015 39,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 1 · maxim 2015 2 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.210.249 lei | 1.717.953 lei | 1.364.832 lei | 1.173.436 lei | 468.782 lei | 505.013 lei | 985.284 lei | 670.648 lei | 455.463 lei | 344.237 lei | 265.490 lei |
| Venituri totale | 1.228.122 lei | 1.754.377 lei | 1.366.539 lei | 1.173.436 lei | 469.907 lei | 505.031 lei | 1.411.951 lei | 679.854 lei | 455.559 lei | 344.763 lei | 265.498 lei |
| Cheltuieli totale | 573.308 lei | 860.626 lei | 626.118 lei | 612.507 lei | 338.744 lei | 364.895 lei | 1.047.568 lei | 386.009 lei | 208.030 lei | 155.719 lei | 218.416 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 619.640 lei | 855.590 lei | 727.031 lei | 549.429 lei | 126.558 lei | 135.491 lei | 350.265 lei | 287.139 lei | 242.975 lei | 185.598 lei | 39.117 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 619.640 lei | 855.590 lei | 727.031 lei | 549.429 lei | 126.558 lei | 135.491 lei | 350.265 lei | 287.139 lei | 242.975 lei | 185.598 lei | 39.117 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 686.362 lei | 926.787 lei | 792.272 lei | 756.362 lei | 361.142 lei | 210.317 lei | 608.987 lei | 626.233 lei | 677.029 lei | 288.554 lei | 166.128 lei |
| Datorii | 62.669 lei | 67.144 lei | 63.188 lei | 204.880 lei | 249.052 lei | 76.668 lei | 256.667 lei | 337.039 lei | 432.001 lei | 36.177 lei | 18.949 lei |
| Capitaluri proprii | 623.693 lei | 859.643 lei | 729.084 lei | 551.482 lei | 112.090 lei | 133.649 lei | 352.320 lei | 289.194 lei | 245.028 lei | 252.377 lei | 147.179 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este RADUCAN & PARTNERS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, RADUCAN & PARTNERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 11.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul RADUCAN & PARTNERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (Str. EUGEN BOTEZ, nr. 34, et. 1, ap. 2); numărul de înmatriculare e J|40|6325|1993, din 02.03.1993.
Ce cifră de afaceri a avut RADUCAN & PARTNERS SRL în 2025?
1.210.249 lei, cu 30% sub 2024 (1.717.953 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 619.640 lei.
Câți salariați are RADUCAN & PARTNERS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre RADUCAN & PARTNERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (11.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.