PAS CONSTRUCT S.R.L.
PAS CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Vulcan, Hunedoara, CUI 35804466. Cifră de afaceri 2025: 390.300 lei, 5 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35804466
- Denumire
- PAS CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|324|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.03.2016
- Sediu
- ROMANĂ, nr. 10, bl. 55, sc. 2, ap. 26, Municipiul Vulcan, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
Arată toate (17)
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 390.300 lei (+71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 48,7 mii lei · 2025 390,3 mii lei · maxim 2025 390,3 mii lei · minim 2017 43,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 7,4 mii lei · 2025 −26,8 mii lei · maxim 2021 88 mii lei · minim 2025 −26,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 5 · maxim 2025 5 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 390.300 lei | 228.643 lei | 197.356 lei | 288.558 lei | 165.000 lei | 109.400 lei | 87.302 lei | 49.000 lei | 43.500 lei | 48.650 lei |
| Venituri totale | 404.386 lei | 228.643 lei | 197.356 lei | 288.558 lei | 165.000 lei | 109.400 lei | 87.302 lei | 49.000 lei | 43.500 lei | 48.650 lei |
| Cheltuieli totale | 425.113 lei | 249.856 lei | 141.484 lei | 212.043 lei | 75.398 lei | 104.386 lei | 92.760 lei | 43.563 lei | 56.029 lei | 40.431 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 53.895 lei | 73.859 lei | 87.985 lei | 3.985 lei | 0 lei | 4.947 lei | 0 lei | 7.447 lei |
| Pierdere netă | 26.773 lei | 23.076 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.331 lei | 0 lei | 12.964 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -26.773 lei | -23.076 lei | 53.895 lei | 73.859 lei | 87.985 lei | 3.985 lei | -6.331 lei | 4.947 lei | -12.964 lei | 7.447 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 42.144 lei | 67.933 lei | 84.975 lei | 81.276 lei | 90.581 lei | 2.028 lei | 575 lei | 1.642 lei | 29 lei | 11.030 lei |
| Datorii | 30.970 lei | 29.986 lei | 23.951 lei | 7.148 lei | 5.312 lei | 4.744 lei | 7.276 lei | 2.012 lei | 5.346 lei | 3.383 lei |
| Capitaluri proprii | 11.174 lei | 37.947 lei | 61.024 lei | 74.128 lei | 85.269 lei | -2.716 lei | -6.701 lei | -370 lei | -5.317 lei | 7.647 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAS CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PAS CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PAS CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Vulcan, județul Hunedoara (ROMANĂ, nr. 10, bl. 55, sc. 2, ap. 26); numărul de înmatriculare e J|20|324|2016, din 15.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut PAS CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
390.300 lei, cu 71% peste 2024 (228.643 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 26.773 lei.
Câți salariați are PAS CONSTRUCT S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PAS CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.