SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL
SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 35801850. Cifră de afaceri 2023: 170.802 lei, 1 salariați. Date
Registru
- CUI
- 35801850
- Denumire
- SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3854|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.03.2016
- Sediu
- ION MIHALACHE, nr. 331, bl. 13, sc. E, et. 2, ap. 140, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6420 Activități ale holdingurilor · rev. 2
Arată toate (20)
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii · rev. 2
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2016–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2017.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 170.802 lei (+70% față de 2017).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 73,4 mii lei · 2023 170,8 mii lei · maxim 2023 170,8 mii lei · minim 2016 73,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 59,6 mii lei · 2023 109,8 mii lei · maxim 2023 109,8 mii lei · minim 2016 59,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2023 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 170.802 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 100.700 lei | 73.443 lei |
| Venituri totale | 170.802 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 100.991 lei | 73.443 lei |
| Cheltuieli totale | 59.334 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 18.482 lei | 11.677 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 109.760 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 79.487 lei | 59.565 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 109.760 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 79.487 lei | 59.565 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 193.343 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 83.373 lei | 60.850 lei |
| Datorii | 608 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 3.646 lei | 1.085 lei |
| Capitaluri proprii | 192.735 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 79.727 lei | 59.765 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (ION MIHALACHE, nr. 331, bl. 13, sc. E, et. 2, ap. 140, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|3854|2016, din 14.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL în 2023?
170.802 lei, cu 70% peste 2022 (100.700 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 109.760 lei.
Câți salariați are SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SM CONTA SERVICII CONTABILITATE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.