FASHION NAILS SRL
FASHION NAILS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Brașov, Brașov, CUI 35794613. Cifră de afaceri 2025: 66.659 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35794613
- Denumire
- FASHION NAILS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|590|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.03.2016
- Sediu
- BUCUREȘTI, nr. 54, et. 1, ap. 3, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 66.659 lei (-66% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 219,1 mii lei · 2025 66,7 mii lei · maxim 2019 429,2 mii lei · minim 2025 66,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 66,1 mii lei · 2025 −60,4 mii lei · maxim 2018 71,7 mii lei · minim 2023 −97,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 66.659 lei | 193.689 lei | 312.524 lei | 410.271 lei | 314.580 lei | 269.559 lei | 429.209 lei | 253.016 lei | 289.405 lei | 219.135 lei |
| Venituri totale | 68.788 lei | 247.395 lei | 318.227 lei | 414.236 lei | 316.463 lei | 274.966 lei | 434.354 lei | 260.522 lei | 296.415 lei | 219.686 lei |
| Cheltuieli totale | 129.222 lei | 288.352 lei | 412.495 lei | 393.250 lei | 299.257 lei | 236.509 lei | 360.851 lei | 186.262 lei | 220.397 lei | 147.020 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 17.069 lei | 14.118 lei | 35.859 lei | 69.204 lei | 71.730 lei | 70.466 lei | 66.090 lei |
| Pierdere netă | 60.434 lei | 43.318 lei | 97.063 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -60.434 lei | -43.318 lei | -97.063 lei | 17.069 lei | 14.118 lei | 35.859 lei | 69.204 lei | 71.730 lei | 70.466 lei | 66.090 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 174.637 lei | 190.158 lei | 257.055 lei | 378.538 lei | 371.759 lei | 420.871 lei | 404.942 lei | 478.966 lei | 265.814 lei | 193.802 lei |
| Datorii | 60.715 lei | 15.802 lei | 39.381 lei | 63.801 lei | 44.092 lei | 107.322 lei | 127.252 lei | 270.480 lei | 129.058 lei | 127.512 lei |
| Capitaluri proprii | 113.922 lei | 174.356 lei | 217.674 lei | 314.737 lei | 327.667 lei | 313.549 lei | 277.690 lei | 208.486 lei | 136.756 lei | 66.290 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FASHION NAILS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FASHION NAILS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FASHION NAILS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brașov, județul Brașov (BUCUREȘTI, nr. 54, et. 1, ap. 3); numărul de înmatriculare e J|08|590|2016, din 11.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut FASHION NAILS SRL în 2025?
66.659 lei, cu 66% sub 2024 (193.689 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 60.434 lei.
Câți salariați are FASHION NAILS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FASHION NAILS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.