PREST SSM SITURG S.R.L.
PREST SSM SITURG S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 35793324. Cifră de afaceri 2025: 24.450 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35793324
- Denumire
- PREST SSM SITURG S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|315|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.03.2016
- Sediu
- Mihai Eminescu, bl. C1, sc. C, ap. 36, Municipiul Deva, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
Arată toate (17)
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
- 8123 Alte activități de curățenie · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 24.450 lei (-46% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 16,5 mii lei · 2025 24,5 mii lei · maxim 2023 57,1 mii lei · minim 2016 16,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 3,6 mii lei · 2025 11,7 mii lei · maxim 2022 34,5 mii lei · minim 2016 3,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 24.450 lei | 44.930 lei | 57.075 lei | 39.195 lei | 35.632 lei | 27.850 lei | 26.415 lei | 23.630 lei | 25.200 lei | 16.482 lei |
| Venituri totale | 24.452 lei | 44.931 lei | 57.075 lei | 39.195 lei | 35.632 lei | 27.850 lei | 26.415 lei | 23.630 lei | 25.200 lei | 16.482 lei |
| Cheltuieli totale | 10.029 lei | 22.382 lei | 22.289 lei | 3.690 lei | 13.644 lei | 10.824 lei | 21.977 lei | 14.888 lei | 8.194 lei | 12.390 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 11.734 lei | 17.572 lei | 28.839 lei | 34.506 lei | 21.047 lei | 16.210 lei | 3.646 lei | 8.032 lei | 16.250 lei | 3.597 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.734 lei | 17.572 lei | 28.839 lei | 34.506 lei | 21.047 lei | 16.210 lei | 3.646 lei | 8.032 lei | 16.250 lei | 3.597 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 41.457 lei | 65.556 lei | 105.645 lei | 93.053 lei | 58.531 lei | 36.919 lei | 20.691 lei | 12.006 lei | 20.253 lei | 7.977 lei |
| Datorii | 4.407 lei | 6.907 lei | 5.872 lei | 5.815 lei | 5.799 lei | 5.234 lei | 5.216 lei | 177 lei | 206 lei | 4.180 lei |
| Capitaluri proprii | 37.050 lei | 58.649 lei | 99.773 lei | 87.238 lei | 52.732 lei | 31.685 lei | 15.475 lei | 11.829 lei | 20.047 lei | 3.797 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PREST SSM SITURG S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PREST SSM SITURG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PREST SSM SITURG S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (Mihai Eminescu, bl. C1, sc. C, ap. 36); numărul de înmatriculare e J|20|315|2016, din 11.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut PREST SSM SITURG S.R.L. în 2025?
24.450 lei, cu 46% sub 2024 (44.930 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.734 lei.
De unde vin datele despre PREST SSM SITURG S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.