FLOMAR LOGISTICS S.R.L.
FLOMAR LOGISTICS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Fălticeni, Suceava, CUI 35792299. Cifră de afaceri 2024: 1.563.716 lei, 10 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 35792299
- Denumire
- FLOMAR LOGISTICS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|401|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.03.2016
- Sediu
- 2 GRĂNICERI, bl. 8, sc. A, et. 4, ap. 49, Municipiul Fălticeni, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
Arată toate (10)
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
- 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2024 · 7 bilanțuri
Financiar · 2016–2024 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 1.563.716 lei (-9% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 81,5 mii lei · 2024 1,6 mil. lei · maxim 2023 1,7 mil. lei · minim 2016 81,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 17,6 mii lei · 2024 −261,6 mii lei · maxim 2023 169,9 mii lei · minim 2024 −261,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2024 10 · maxim 2023 10 · minim 2016 2.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.563.716 lei | 1.715.916 lei | 1.436.416 lei | 948.047 lei | fără bilanț | 405.365 lei | fără bilanț | 662.083 lei | 81.469 lei |
| Venituri totale | 1.578.841 lei | 1.717.856 lei | 1.436.875 lei | 1.035.037 lei | fără bilanț | 451.611 lei | fără bilanț | 663.187 lei | 81.721 lei |
| Cheltuieli totale | 1.800.370 lei | 1.531.607 lei | 1.573.953 lei | 988.074 lei | fără bilanț | 377.191 lei | fără bilanț | 536.758 lei | 63.319 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 169.940 lei | 0 lei | 36.825 lei | fără bilanț | 70.220 lei | fără bilanț | 119.799 lei | 17.585 lei |
| Pierdere netă | 261.578 lei | 0 lei | 149.291 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -261.578 lei | 169.940 lei | -149.291 lei | 36.825 lei | fără bilanț | 70.220 lei | fără bilanț | 119.799 lei | 17.585 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 711.722 lei | 595.732 lei | 426.270 lei | 377.798 lei | fără bilanț | 289.367 lei | fără bilanț | 225.116 lei | 44.293 lei |
| Datorii | 870.051 lei | 492.483 lei | 492.960 lei | 295.197 lei | fără bilanț | 236.642 lei | fără bilanț | 87.332 lei | 26.508 lei |
| Capitaluri proprii | -158.329 lei | 103.249 lei | -66.690 lei | 82.601 lei | fără bilanț | 52.725 lei | fără bilanț | 137.784 lei | 17.785 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 10 | 10 | 7 | 5 | fără bilanț | 3 | fără bilanț | 5 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FLOMAR LOGISTICS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FLOMAR LOGISTICS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FLOMAR LOGISTICS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Fălticeni, județul Suceava (2 GRĂNICERI, bl. 8, sc. A, et. 4, ap. 49); numărul de înmatriculare e J|33|401|2016, din 11.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut FLOMAR LOGISTICS S.R.L. în 2024?
1.563.716 lei, cu 9% sub 2023 (1.715.916 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 261.578 lei.
Câți salariați are FLOMAR LOGISTICS S.R.L.?
10 salariați în medie în 2024 (10 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FLOMAR LOGISTICS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.