C.C. FLARES S.R.L.
C.C. FLARES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Hășdat, Municipiul Hunedoara, Hunedoara, CUI 35784369. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35784369
- Denumire
- C.C. FLARES S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|307|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.03.2016
- Sediu
- HĂȘDAT, nr. 5A, Sat Hășdat, Municipiul Hunedoara, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2016–2024 · 9 bilanțuri
Financiar · 2016–2024 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 28,5 mii lei · 2022 23,8 mii lei · maxim 2019 33,1 mii lei · minim 2021 5,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 24,7 mii lei · 2024 −3,6 mii lei · maxim 2016 24,7 mii lei · minim 2023 −9,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 23.757 lei | 5.939 lei | 8.223 lei | 33.053 lei | 30.361 lei | 9.043 lei | 28.544 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 23.757 lei | 5.939 lei | 8.223 lei | 33.053 lei | 30.361 lei | 9.043 lei | 28.544 lei |
| Cheltuieli totale | 3.644 lei | 9.522 lei | 2.660 lei | 4.129 lei | 5.134 lei | 10.552 lei | 5.768 lei | 8.014 lei | 2.954 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 20.384 lei | 1.636 lei | 2.843 lei | 21.509 lei | 23.683 lei | 758 lei | 24.734 lei |
| Pierdere netă | 3.644 lei | 9.522 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -3.644 lei | -9.522 lei | 20.384 lei | 1.636 lei | 2.843 lei | 21.509 lei | 23.683 lei | 758 lei | 24.734 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 82.582 lei | 86.226 lei | 95.949 lei | 75.538 lei | 73.802 lei | 70.952 lei | 50.923 lei | 32.879 lei | 25.790 lei |
| Datorii | 0 lei | 0 lei | 201 lei | 174 lei | 74 lei | 67 lei | 1.548 lei | 7.187 lei | 856 lei |
| Capitaluri proprii | 82.582 lei | 86.226 lei | 95.748 lei | 75.364 lei | 73.728 lei | 70.885 lei | 49.375 lei | 25.692 lei | 24.934 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este C.C. FLARES S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, C.C. FLARES S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul C.C. FLARES S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Hășdat, Municipiul Hunedoara, județul Hunedoara (HĂȘDAT, nr. 5A); numărul de înmatriculare e J|20|307|2016, din 10.03.2016.
De unde vin datele despre C.C. FLARES S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.