TABICORNEL S.R.L.
TABICORNEL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov, CUI 35778618. Cifră de afaceri 2023: 945.449 lei, 5 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 35778618
- Denumire
- TABICORNEL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|386|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.03.2016
- Sediu
- GURA HUMORULUI, nr. 4, Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri
Financiar · 2016–2023 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 945.449 lei (+66% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 155 mii lei · 2023 945,4 mii lei · maxim 2021 1,3 mil. lei · minim 2016 155 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 38,6 mii lei · 2023 −69,6 mii lei · maxim 2021 160,8 mii lei · minim 2022 −776 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2023 5 · maxim 2023 5 · minim 2016 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 945.449 lei | 569.040 lei | 1.308.068 lei | 575.317 lei | 427.440 lei | 617.155 lei | 407.238 lei | 154.956 lei |
| Venituri totale | 1.093.924 lei | 643.335 lei | 1.333.556 lei | 578.939 lei | 449.780 lei | 626.436 lei | 411.983 lei | 155.693 lei |
| Cheltuieli totale | 1.152.654 lei | 1.413.635 lei | 1.162.043 lei | 556.253 lei | 431.688 lei | 610.103 lei | 354.549 lei | 115.580 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 160.766 lei | 17.447 lei | 12.449 lei | 10.069 lei | 53.314 lei | 38.563 lei |
| Pierdere netă | 69.633 lei | 775.990 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -69.633 lei | -775.990 lei | 160.766 lei | 17.447 lei | 12.449 lei | 10.069 lei | 53.314 lei | 38.563 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 236.199 lei | 285.696 lei | 787.529 lei | 470.471 lei | 418.515 lei | 379.349 lei | 193.904 lei | 123.779 lei |
| Datorii | 785.955 lei | 765.819 lei | 494.725 lei | 338.433 lei | 303.925 lei | 277.202 lei | 101.827 lei | 85.016 lei |
| Capitaluri proprii | -552.819 lei | -483.186 lei | 292.804 lei | 132.038 lei | 114.590 lei | 102.147 lei | 92.077 lei | 38.763 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TABICORNEL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TABICORNEL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TABICORNEL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, județul Ilfov (GURA HUMORULUI, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|33|386|2016, din 09.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut TABICORNEL S.R.L. în 2023?
945.449 lei, cu 66% peste 2022 (569.040 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 69.633 lei.
Câți salariați are TABICORNEL S.R.L.?
5 salariați în medie în 2023 (4 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TABICORNEL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.