PAC HEALTHCARE S.R.L.
PAC HEALTHCARE S.R.L.: firmă în funcțiune din Comuna Tunari, Ilfov, CUI 35757577. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35757577
- Denumire
- PAC HEALTHCARE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5474|2018
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.11.2018
- Sediu
- IOAN SLAVICI, nr. 5, LOTUL 2, CONSTRUCTIA C1, PARTER, CAMERA NR. 1, Comuna Tunari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 8610 Activități de asistență spitalicească · rev. 2
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 89,1 mii lei · 2024 26,2 mii lei · maxim 2022 308,8 mii lei · minim 2024 26,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 20,1 mii lei · 2025 −50,3 mii lei · maxim 2020 68,2 mii lei · minim 2022 −97,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2023 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 26.174 lei | — | 308.812 lei | 283.704 lei | 221.945 lei | 261.356 lei | 154.512 lei | 104.128 lei | 89.069 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 47.175 lei | 240.975 lei | 316.782 lei | 304.323 lei | 252.553 lei | 261.356 lei | 154.512 lei | 104.128 lei | 89.069 lei |
| Cheltuieli totale | 50.347 lei | 89.783 lei | 281.055 lei | 410.970 lei | 321.410 lei | 182.018 lei | 259.679 lei | 116.519 lei | 113.288 lei | 66.323 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 68.216 lei | 0 lei | 33.358 lei | 0 lei | 20.074 lei |
| Pierdere netă | 50.347 lei | 42.608 lei | 42.489 lei | 97.167 lei | 19.699 lei | 0 lei | 5.211 lei | 0 lei | 12.284 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -50.347 lei | -42.608 lei | -42.489 lei | -97.167 lei | -19.699 lei | 68.216 lei | -5.211 lei | 33.358 lei | -12.284 lei | 20.074 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 82.818 lei | 122.967 lei | 147.129 lei | 217.962 lei | 348.880 lei | 153.169 lei | 177.389 lei | 173.437 lei | 24.522 lei | 26.753 lei |
| Datorii | 230.775 lei | 220.577 lei | 202.130 lei | 230.474 lei | 264.225 lei | 48.815 lei | 141.251 lei | 132.089 lei | 16.532 lei | 6.479 lei |
| Capitaluri proprii | -147.957 lei | -97.610 lei | -55.001 lei | -12.512 lei | 84.655 lei | 104.354 lei | 36.138 lei | 41.348 lei | 7.990 lei | 20.274 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAC HEALTHCARE S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PAC HEALTHCARE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PAC HEALTHCARE S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Comuna Tunari, județul Ilfov (IOAN SLAVICI, nr. 5, LOTUL 2, CONSTRUCTIA C1, PARTER, CAMERA NR. 1); numărul de înmatriculare e J|23|5474|2018, din 12.11.2018.
De unde vin datele despre PAC HEALTHCARE S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.