HADNAGY GUMI SRL
HADNAGY GUMI SRL: firmă în funcțiune din Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita, CUI 35756709. Cifră de afaceri 2025: 5.473.294 lei, 13 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 35756709
- Denumire
- HADNAGY GUMI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|19|142|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.03.2016
- Sediu
- LUPENI, nr. 640, Sat Lupeni, Comuna Lupeni, Harghita
- Activități autorizate (CAEN)
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
Arată toate (15)
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.473.294 lei (+13% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 271,6 mii lei · 2025 5,5 mil. lei · maxim 2025 5,5 mil. lei · minim 2016 271,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 31,9 mii lei · 2025 306,5 mii lei · maxim 2024 340,4 mii lei · minim 2016 31,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 13 · maxim 2025 13 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.473.294 lei | 4.854.135 lei | 4.080.620 lei | 3.131.425 lei | 2.520.307 lei | 1.352.543 lei | 1.653.205 lei | 1.012.269 lei | 979.216 lei | 271.611 lei |
| Venituri totale | 5.621.551 lei | 4.995.233 lei | 4.218.117 lei | 3.230.179 lei | 2.599.087 lei | 1.396.772 lei | 1.702.432 lei | 1.037.573 lei | 992.374 lei | 281.016 lei |
| Cheltuieli totale | 5.275.040 lei | 4.611.321 lei | 3.844.330 lei | 2.950.501 lei | 2.339.780 lei | 1.322.180 lei | 1.542.241 lei | 937.788 lei | 867.471 lei | 246.260 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 306.504 lei | 340.373 lei | 334.056 lei | 258.677 lei | 241.129 lei | 63.250 lei | 145.308 lei | 89.339 lei | 114.944 lei | 31.948 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 306.504 lei | 340.373 lei | 334.056 lei | 258.677 lei | 241.129 lei | 63.250 lei | 145.308 lei | 89.339 lei | 114.944 lei | 31.948 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 3.024.568 lei | 2.725.109 lei | 1.887.692 lei | 1.716.236 lei | 1.636.615 lei | 1.205.932 lei | 990.382 lei | 867.268 lei | 565.088 lei | 423.167 lei |
| Datorii | 1.130.354 lei | 1.160.233 lei | 608.841 lei | 771.441 lei | 950.497 lei | 760.944 lei | 608.644 lei | 630.837 lei | 417.996 lei | 391.019 lei |
| Capitaluri proprii | 1.760.270 lei | 1.564.876 lei | 1.278.851 lei | 944.795 lei | 686.118 lei | 444.988 lei | 381.738 lei | 236.431 lei | 147.092 lei | 32.148 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 13 | 10 | 8 | 6 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HADNAGY GUMI SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HADNAGY GUMI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HADNAGY GUMI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Lupeni, Comuna Lupeni, județul Harghita (LUPENI, nr. 640); numărul de înmatriculare e J|19|142|2016, din 04.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut HADNAGY GUMI SRL în 2025?
5.473.294 lei, cu 13% peste 2024 (4.854.135 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 306.504 lei.
Câți salariați are HADNAGY GUMI SRL?
13 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HADNAGY GUMI SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.