IRENE VAN VALKAR SRL — dosare în instanță
Numele IRENE VAN VALKAR SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 24 februarie 2025
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 35741015)
- CUI
- 35741015
- Denumire
- IRENE VAN VALKAR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|08|892|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.05.2020
- Sediu
- POARTA SCHEI, nr. 25, et. 1, ap. 7, Biroul 1, Municipiul Brașov, Brașov
- Activități autorizate (CAEN)
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 2
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine · rev. 2
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării · rev. 2
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a. · rev. 2
Arată toate (22)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2016–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.534.944 lei (-57% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 30 mii lei · 2025 2,5 mil. lei · maxim 2024 5,9 mil. lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2016 24,8 mii lei · 2025 82,9 mii lei · maxim 2024 475,2 mii lei · minim 2021 −430,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 8 · maxim 2021 9 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.534.944 lei | 5.889.429 lei | 1.745.112 lei | 279.196 lei | 275.656 lei | 391.089 lei | 79.803 lei | fără bilanț | 0 lei | 30.000 lei |
| Venituri totale | 2.534.797 lei | 5.889.524 lei | 1.745.112 lei | 279.196 lei | 275.656 lei | 391.090 lei | 79.803 lei | fără bilanț | 0 lei | 30.000 lei |
| Cheltuieli totale | 2.432.436 lei | 5.321.302 lei | 1.421.051 lei | 352.711 lei | 703.105 lei | 334.497 lei | 67.259 lei | fără bilanț | 7.216 lei | 4.341 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 82.888 lei | 475.151 lei | 306.610 lei | 0 lei | 0 lei | 52.883 lei | 11.746 lei | fără bilanț | 0 lei | 24.759 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 76.307 lei | 430.206 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 7.216 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 82.888 lei | 475.151 lei | 306.610 lei | -76.307 lei | -430.206 lei | 52.883 lei | 11.746 lei | fără bilanț | -7.216 lei | 24.759 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 806.835 lei | 1.121.564 lei | 349.036 lei | 310.350 lei | 426.013 lei | 373.162 lei | 44.166 lei | fără bilanț | 20.492 lei | 28.287 lei |
| Datorii | 394.070 lei | 791.687 lei | 494.310 lei | 762.234 lei | 801.590 lei | 298.533 lei | 14.426 lei | fără bilanț | 2.749 lei | 3.328 lei |
| Capitaluri proprii | 412.765 lei | 329.877 lei | -145.274 lei | -451.884 lei | -375.577 lei | 74.629 lei | 29.740 lei | fără bilanț | 17.743 lei | 24.959 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 7 | 4 | 2 | 9 | 6 | 1 | fără bilanț | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Reclamant: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2025: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 4410/197/2025 | Judecătoria Brașov | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare IRENE VAN VALKAR SRL?
IRENE VAN VALKAR SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des IRENE VAN VALKAR SRL?
Cel mai des ca reclamant (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 13 octombrie 2026.