CA.IO.MORO SRL
CA.IO.MORO SRL: firmă în funcțiune din Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea, CUI 35739864. Cifră de afaceri 2025: 1.364.127 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35739864
- Denumire
- CA.IO.MORO SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|159|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.03.2016
- Sediu
- VIDRA, Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
Arată toate (16)
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 3
- 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.364.127 lei (+5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 155,2 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2022 2 mil. lei · minim 2016 155,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 8,4 mii lei · 2025 179,9 mii lei · maxim 2022 492 mii lei · minim 2018 5,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 1 · maxim 2018 2 · minim 2021 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.364.127 lei | 1.305.384 lei | 1.581.325 lei | 2.014.619 lei | 895.322 lei | 735.471 lei | 575.379 lei | 327.446 lei | 316.687 lei | 155.154 lei |
| Venituri totale | 1.373.944 lei | 1.311.334 lei | 1.591.293 lei | 2.015.812 lei | 897.446 lei | 745.448 lei | 575.880 lei | 327.828 lei | 308.766 lei | 155.312 lei |
| Cheltuieli totale | 1.159.743 lei | 1.098.745 lei | 1.106.224 lei | 1.503.682 lei | 789.422 lei | 583.507 lei | 364.528 lei | 318.794 lei | 251.020 lei | 143.479 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 179.929 lei | 178.984 lei | 469.156 lei | 491.972 lei | 99.050 lei | 154.487 lei | 205.593 lei | 5.756 lei | 54.572 lei | 8.431 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 179.929 lei | 178.984 lei | 469.156 lei | 491.972 lei | 99.050 lei | 154.487 lei | 205.593 lei | 5.756 lei | 54.572 lei | 8.431 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 697.946 lei | 908.560 lei | 807.752 lei | 955.112 lei | 429.349 lei | 459.899 lei | 304.564 lei | 118.819 lei | 92.328 lei | 42.876 lei |
| Datorii | 517.817 lei | 729.376 lei | 227.853 lei | 462.940 lei | 290.523 lei | 229.972 lei | 60.143 lei | 49.860 lei | 29.125 lei | 34.245 lei |
| Capitaluri proprii | 180.129 lei | 179.184 lei | 579.899 lei | 492.172 lei | 138.826 lei | 229.927 lei | 244.421 lei | 68.959 lei | 63.203 lei | 8.631 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CA.IO.MORO SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CA.IO.MORO SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CA.IO.MORO SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vidra, Comuna Vidra, județul Vrancea (VIDRA); numărul de înmatriculare e J|39|159|2016, din 02.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut CA.IO.MORO SRL în 2025?
1.364.127 lei, cu 5% peste 2024 (1.305.384 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 179.929 lei.
Câți salariați are CA.IO.MORO SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CA.IO.MORO SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.