LAUR ȘI ROXANA S.R.L.
LAUR ȘI ROXANA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, CUI 35732912. Cifră de afaceri 2025: 233.860 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 35732912
- Denumire
- LAUR ȘI ROXANA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|15|256|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 01.03.2016
- Sediu
- GĂRII, nr. 6, et. SUBSOL, SPAȚIUL NR. 94, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
- Activități autorizate (CAEN)
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 233.860 lei (+26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 150 mii lei · 2025 233,9 mii lei · maxim 2025 233,9 mii lei · minim 2020 143,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 66,3 mii lei · 2025 −7,8 mii lei · maxim 2016 66,3 mii lei · minim 2020 −18 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 233.860 lei | 185.820 lei | 179.046 lei | 181.019 lei | 178.861 lei | 143.936 lei | 160.500 lei | 159.475 lei | 148.305 lei | 149.951 lei |
| Venituri totale | 234.029 lei | 185.820 lei | 179.055 lei | 181.019 lei | 178.861 lei | 144.035 lei | 160.500 lei | 159.475 lei | 148.372 lei | 150.174 lei |
| Cheltuieli totale | 239.444 lei | 183.403 lei | 151.611 lei | 156.626 lei | 168.288 lei | 160.685 lei | 158.735 lei | 139.927 lei | 114.458 lei | 79.976 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 782 lei | 25.690 lei | 22.618 lei | 8.819 lei | 0 lei | 160 lei | 17.954 lei | 32.430 lei | 66.254 lei |
| Pierdere netă | 7.754 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 17.985 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -7.754 lei | 782 lei | 25.690 lei | 22.618 lei | 8.819 lei | -17.985 lei | 160 lei | 17.954 lei | 32.430 lei | 66.254 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 34.975 lei | 44.515 lei | 39.145 lei | 52.917 lei | 74.900 lei | 81.459 lei | 103.678 lei | 121.510 lei | 113.064 lei | 86.280 lei |
| Datorii | 40.890 lei | 17.724 lei | 13.136 lei | 9.269 lei | 35.119 lei | 50.497 lei | 54.731 lei | 72.723 lei | 80.380 lei | 19.826 lei |
| Capitaluri proprii | -5.915 lei | 26.791 lei | 26.009 lei | 43.648 lei | 39.781 lei | 30.962 lei | 48.947 lei | 48.787 lei | 32.684 lei | 66.454 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LAUR ȘI ROXANA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LAUR ȘI ROXANA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LAUR ȘI ROXANA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița (GĂRII, nr. 6, et. SUBSOL, SPAȚIUL NR. 94); numărul de înmatriculare e J|15|256|2016, din 01.03.2016.
Ce cifră de afaceri a avut LAUR ȘI ROXANA S.R.L. în 2025?
233.860 lei, cu 26% peste 2024 (185.820 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 7.754 lei.
Câți salariați are LAUR ȘI ROXANA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LAUR ȘI ROXANA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.