DEPOZITU NR.2 SRL
DEPOZITU NR.2 SRL: firmă în funcțiune din Sat Bogonos, Comuna Lețcani, Iași, CUI 35695148. Cifră de afaceri 2025: 8.959.854 lei, 11 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 35695148
- Denumire
- DEPOZITU NR.2 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|466|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.02.2016
- Sediu
- VOLUM 15, FILA 62, Sat Bogonos, Comuna Lețcani, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 3
- 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor · rev. 3
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
Arată toate (30)
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.959.854 lei (-3% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 79,5 mii lei · 2025 9 mil. lei · maxim 2024 9,2 mil. lei · minim 2016 79,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 2 mii lei · 2025 172,4 mii lei · maxim 2022 865,8 mii lei · minim 2021 −272,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 2 · 2025 11 · maxim 2024 11 · minim 2017 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.959.854 lei | 9.213.586 lei | 6.611.855 lei | 7.355.418 lei | 4.535.212 lei | 3.545.734 lei | 2.220.233 lei | 1.648.909 lei | 726.894 lei | 79.541 lei |
| Venituri totale | 9.101.810 lei | 9.262.402 lei | 6.706.314 lei | 7.382.335 lei | 4.664.850 lei | 3.820.650 lei | 2.340.759 lei | 1.713.002 lei | 731.810 lei | 82.074 lei |
| Cheltuieli totale | 8.903.028 lei | 9.014.866 lei | 6.047.526 lei | 6.454.608 lei | 4.892.822 lei | 3.708.958 lei | 2.277.705 lei | 1.681.345 lei | 721.623 lei | 77.948 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 172.372 lei | 168.863 lei | 531.607 lei | 865.796 lei | 0 lei | 79.117 lei | 40.815 lei | 15.197 lei | 2.919 lei | 2.047 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 272.841 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 172.372 lei | 168.863 lei | 531.607 lei | 865.796 lei | -272.841 lei | 79.117 lei | 40.815 lei | 15.197 lei | 2.919 lei | 2.047 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 4.684.418 lei | 4.020.659 lei | 3.959.912 lei | 3.316.613 lei | 2.289.991 lei | 1.811.680 lei | 1.275.098 lei | 861.645 lei | 350.241 lei | 114.035 lei |
| Datorii | 3.041.483 lei | 2.550.097 lei | 2.762.858 lei | 2.583.042 lei | 2.422.216 lei | 1.671.385 lei | 1.213.920 lei | 841.282 lei | 345.035 lei | 111.788 lei |
| Capitaluri proprii | 1.642.935 lei | 1.470.562 lei | 1.197.054 lei | 733.571 lei | -132.225 lei | 140.295 lei | 61.178 lei | 20.363 lei | 5.206 lei | 2.247 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 11 | 11 | 8 | 9 | 9 | 6 | 4 | 3 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEPOZITU NR.2 SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DEPOZITU NR.2 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DEPOZITU NR.2 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bogonos, Comuna Lețcani, județul Iași (VOLUM 15, FILA 62); numărul de înmatriculare e J|22|466|2016, din 23.02.2016.
Ce cifră de afaceri a avut DEPOZITU NR.2 SRL în 2025?
8.959.854 lei, cu 3% sub 2024 (9.213.586 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 172.372 lei.
Câți salariați are DEPOZITU NR.2 SRL?
11 salariați în medie în 2025 (11 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEPOZITU NR.2 SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.