LUNA MEDIA ADVERTISING SRL
LUNA MEDIA ADVERTISING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 35684696. Cifră de afaceri 2025: 5.224.371 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 35684696
- Denumire
- LUNA MEDIA ADVERTISING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2521|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.02.2016
- Sediu
- GHEORGHE IONESCU SISEȘTI, nr. 50, et. 2, ap. 19, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1811 Tipărirea ziarelor · rev. 3
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 3
- 5812 Activități de editare a ziarelor · rev. 3
- 5813 Activități de editare a revistelor și periodicelor · rev. 3
Arată toate (19)
- 5819 Alte activități de editare · rev. 3
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video · rev. 3
- 6031 Activități ale agențiilor de știri · rev. 3
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.224.371 lei (+114% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 409 mii lei · 2025 5,2 mil. lei · maxim 2025 5,2 mil. lei · minim 2016 409 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 53,6 mii lei · 2025 362,8 mii lei · maxim 2021 903,1 mii lei · minim 2016 53,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 5.224.371 lei | 2.440.254 lei | 2.026.601 lei | 2.240.557 lei | 2.658.910 lei | 2.573.829 lei | 2.566.322 lei | 1.586.350 lei | 961.973 lei | 408.994 lei |
| Venituri totale | 5.252.708 lei | 2.528.270 lei | 2.029.682 lei | 2.240.604 lei | 2.658.910 lei | 2.573.829 lei | 2.566.322 lei | 1.587.098 lei | 961.973 lei | 408.994 lei |
| Cheltuieli totale | 4.780.148 lei | 2.405.588 lei | 1.760.268 lei | 1.719.796 lei | 1.734.503 lei | 1.734.390 lei | 2.086.515 lei | 1.277.690 lei | 780.624 lei | 343.164 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 362.822 lei | 68.959 lei | 254.426 lei | 503.298 lei | 903.117 lei | 819.386 lei | 455.595 lei | 293.557 lei | 166.310 lei | 53.560 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 362.822 lei | 68.959 lei | 254.426 lei | 503.298 lei | 903.117 lei | 819.386 lei | 455.595 lei | 293.557 lei | 166.310 lei | 53.560 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.259.132 lei | 837.508 lei | 1.250.369 lei | 1.242.138 lei | 1.550.034 lei | 1.012.845 lei | 751.148 lei | 541.042 lei | 267.845 lei | 48.389 lei |
| Datorii | 895.801 lei | 767.999 lei | 492.245 lei | 738.439 lei | 644.981 lei | 173.658 lei | 201.568 lei | 147.057 lei | 67.417 lei | 14.471 lei |
| Capitaluri proprii | 363.331 lei | 69.509 lei | 758.124 lei | 503.699 lei | 905.053 lei | 839.187 lei | 549.580 lei | 393.985 lei | 200.428 lei | 33.918 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUNA MEDIA ADVERTISING SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUNA MEDIA ADVERTISING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LUNA MEDIA ADVERTISING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (GHEORGHE IONESCU SISEȘTI, nr. 50, et. 2, ap. 19); numărul de înmatriculare e J|40|2521|2016, din 22.02.2016.
Ce cifră de afaceri a avut LUNA MEDIA ADVERTISING SRL în 2025?
5.224.371 lei, cu 114% peste 2024 (2.440.254 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 362.822 lei.
Câți salariați are LUNA MEDIA ADVERTISING SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LUNA MEDIA ADVERTISING SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.