ARIA ENGINEERING SRL
ARIA ENGINEERING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 35683763. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35683763
- Denumire
- ARIA ENGINEERING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2492|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.02.2016
- Sediu
- Popișteanu, nr. 54B, bl. T2, et. 11, ap. 111, CAMERA 4, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
Arată toate (18)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a. · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 189,7 mii lei · 2024 99,5 mii lei · maxim 2019 609,9 mii lei · minim 2024 99,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 180,7 mii lei · 2025 −90,1 mii lei · maxim 2019 532,7 mii lei · minim 2025 −90,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 99.506 lei | 177.701 lei | 600.792 lei | 442.818 lei | 422.286 lei | 609.889 lei | 283.982 lei | 174.678 lei | 189.653 lei |
| Venituri totale | 33.901 lei | 134.841 lei | 345.729 lei | 605.097 lei | 454.372 lei | 438.274 lei | 613.761 lei | 283.982 lei | 174.678 lei | 189.653 lei |
| Cheltuieli totale | 123.651 lei | 103.143 lei | 117.963 lei | 173.673 lei | 278.330 lei | 79.515 lei | 64.912 lei | 10.808 lei | 6.481 lei | 3.266 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 30.350 lei | 224.690 lei | 424.019 lei | 162.858 lei | 345.848 lei | 532.689 lei | 264.654 lei | 162.957 lei | 180.698 lei |
| Pierdere netă | 90.089 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -90.089 lei | 30.350 lei | 224.690 lei | 424.019 lei | 162.858 lei | 345.848 lei | 532.689 lei | 264.654 lei | 162.957 lei | 180.698 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 192.234 lei | 285.758 lei | 231.196 lei | 430.908 lei | 229.837 lei | 558.076 lei | 660.624 lei | 273.227 lei | 167.282 lei | 186.131 lei |
| Datorii | 26.984 lei | 30.459 lei | 6.247 lei | 6.649 lei | 66.739 lei | 211.988 lei | 25.241 lei | 8.333 lei | 4.085 lei | 5.233 lei |
| Capitaluri proprii | 165.250 lei | 255.299 lei | 224.949 lei | 424.259 lei | 163.098 lei | 346.088 lei | 635.383 lei | 264.894 lei | 163.197 lei | 180.898 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ARIA ENGINEERING SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ARIA ENGINEERING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ARIA ENGINEERING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Popișteanu, nr. 54B, bl. T2, et. 11, ap. 111, CAMERA 4); numărul de înmatriculare e J|40|2492|2016, din 19.02.2016.
Câți salariați are ARIA ENGINEERING SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ARIA ENGINEERING SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.