PRO ARHIVE MANAGEMENT SRL — dosare în instanță
Numele PRO ARHIVE MANAGEMENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 08 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 09 martie 2026
- Ultima activitate
- 08 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 35666380)
- CUI
- 35666380
- Denumire
- PRO ARHIVE MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|2284|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 17.02.2016
- Sediu
- AMINTIRII, nr. 28, CAMERA 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
Arată toate (16)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 3
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 3
- 9013 Alte activități de creație artistică · rev. 3
- 9111 Activități ale bibliotecilor · rev. 3
- 9112 Activități ale arhivelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2016–2024 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 653.461 lei (+26% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 111,3 mii lei · 2024 653,5 mii lei · maxim 2024 653,5 mii lei · minim 2016 111,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 41,1 mii lei · 2024 275,4 mii lei · maxim 2024 275,4 mii lei · minim 2019 11,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2024 4 · maxim 2019 7 · minim 2016 2.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 653.461 lei | 518.746 lei | fără bilanț | 396.360 lei | 290.854 lei | 300.599 lei | 153.195 lei | 506.277 lei | 111.267 lei |
| Venituri totale | 653.487 lei | 518.753 lei | fără bilanț | 396.365 lei | 291.342 lei | 300.665 lei | 153.196 lei | 506.280 lei | 111.267 lei |
| Cheltuieli totale | 325.243 lei | 359.364 lei | fără bilanț | 205.849 lei | 158.454 lei | 286.534 lei | 99.478 lei | 313.739 lei | 69.050 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 275.422 lei | 154.201 lei | fără bilanț | 187.240 lei | 130.135 lei | 11.124 lei | 52.186 lei | 187.478 lei | 41.104 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 275.422 lei | 154.201 lei | fără bilanț | 187.240 lei | 130.135 lei | 11.124 lei | 52.186 lei | 187.478 lei | 41.104 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 766.396 lei | 1.018.380 lei | fără bilanț | 488.417 lei | 258.654 lei | 129.977 lei | 151.177 lei | 269.185 lei | 44.845 lei |
| Datorii | 323.612 lei | 101.018 lei | fără bilanț | 170.204 lei | 127.681 lei | 66.427 lei | 98.751 lei | 81.467 lei | 3.541 lei |
| Capitaluri proprii | 442.784 lei | 917.362 lei | fără bilanț | 318.213 lei | 130.973 lei | 63.550 lei | 52.426 lei | 187.718 lei | 41.304 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | fără bilanț | 4 | 3 | 7 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7332/301/2026 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare PRO ARHIVE MANAGEMENT SRL?
PRO ARHIVE MANAGEMENT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 08 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des PRO ARHIVE MANAGEMENT SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.