HUBLOU S.R.L.
HUBLOU S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 35662965. Cifră de afaceri 2025: 797.968 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35662965
- Denumire
- HUBLOU S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|15810|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.11.2019
- Sediu
- EMANOIL PORUMBARU, nr. 31, et. 4, ap. 10, CAM. 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
Arată toate (9)
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 797.968 lei (+403% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 363,8 mii lei · 2025 798 mii lei · maxim 2022 3,5 mil. lei · minim 2017 41,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 324,5 mii lei · 2025 409,9 mii lei · maxim 2022 2,6 mil. lei · minim 2024 −827,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 797.968 lei | 158.495 lei | 1.395.432 lei | 3.540.990 lei | 2.952.568 lei | 1.412.672 lei | 1.405.271 lei | 873.906 lei | 41.620 lei | 363.817 lei |
| Venituri totale | 902.794 lei | 358.153 lei | 1.399.390 lei | 3.541.048 lei | 2.953.358 lei | 1.421.873 lei | 1.405.435 lei | 873.906 lei | 41.620 lei | 363.817 lei |
| Cheltuieli totale | 471.926 lei | 1.174.540 lei | 1.165.526 lei | 922.738 lei | 1.524.039 lei | 734.778 lei | 455.930 lei | 22.653 lei | 3.196 lei | 32.089 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 409.855 lei | 0 lei | 221.991 lei | 2.583.606 lei | 1.400.384 lei | 673.273 lei | 935.451 lei | 825.036 lei | 37.175 lei | 324.452 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 827.147 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 409.855 lei | -827.147 lei | 221.991 lei | 2.583.606 lei | 1.400.384 lei | 673.273 lei | 935.451 lei | 825.036 lei | 37.175 lei | 324.452 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 1.120.194 lei | 700.344 lei | 1.563.109 lei | 3.362.587 lei | 2.006.070 lei | 1.014.167 lei | 1.130.881 lei | 1.019.024 lei | 61.589 lei | 341.610 lei |
| Datorii | 1.108.497 lei | 1.098.502 lei | 978.685 lei | 778.741 lei | 605.446 lei | 340.654 lei | 185.989 lei | 147.951 lei | 15.552 lei | 16.958 lei |
| Capitaluri proprii | 11.697 lei | -398.158 lei | 584.424 lei | 2.583.846 lei | 1.400.624 lei | 673.513 lei | 935.692 lei | 871.073 lei | 46.037 lei | 324.652 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HUBLOU S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, HUBLOU S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul HUBLOU S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (EMANOIL PORUMBARU, nr. 31, et. 4, ap. 10, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|40|15810|2019, din 19.11.2019.
Ce cifră de afaceri a avut HUBLOU S.R.L. în 2025?
797.968 lei, cu 403% peste 2024 (158.495 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 409.855 lei.
Câți salariați are HUBLOU S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HUBLOU S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.