WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L.
WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 35645255. Cifră de afaceri 2025: 407.172 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 35645255
- Denumire
- WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|224|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.02.2016
- Sediu
- SLĂNIC, nr. 1, et. 1, ap. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
Arată toate (19)
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 407.172 lei (+99% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 9 mii lei · 2025 407,2 mii lei · maxim 2025 407,2 mii lei · minim 2017 7,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 8,1 mii lei · 2025 11,5 mii lei · maxim 2024 155,3 mii lei · minim 2021 −15,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · 2025 3 · maxim 2019 3 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 407.172 lei | 204.507 lei | 15.872 lei | 20.957 lei | 17.739 lei | 20.087 lei | 197.435 lei | 18.200 lei | 7.400 lei | 9.000 lei |
| Venituri totale | 408.305 lei | 204.507 lei | 15.872 lei | 20.957 lei | 17.739 lei | 21.937 lei | 197.435 lei | 18.200 lei | 7.400 lei | 9.000 lei |
| Cheltuieli totale | 395.015 lei | 20.294 lei | 25.057 lei | 17.583 lei | 32.680 lei | 29.946 lei | 161.863 lei | 17.926 lei | 7.292 lei | 597 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 11.483 lei | 155.328 lei | 0 lei | 2.758 lei | 0 lei | 0 lei | 33.619 lei | 30 lei | 34 lei | 8.132 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 9.885 lei | 0 lei | 15.212 lei | 8.194 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 11.483 lei | 155.328 lei | -9.885 lei | 2.758 lei | -15.212 lei | -8.194 lei | 33.619 lei | 30 lei | 34 lei | 8.132 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 215.028 lei | 203.063 lei | 11.575 lei | 21.564 lei | 18.814 lei | 36.165 lei | 44.190 lei | 10.498 lei | 8.506 lei | 8.595 lei |
| Datorii | 35.743 lei | 36.159 lei | 0 lei | 174 lei | 205 lei | 2.343 lei | 2.175 lei | 2.102 lei | 140 lei | 263 lei |
| Capitaluri proprii | 179.285 lei | 166.904 lei | 11.575 lei | 21.390 lei | 18.609 lei | 33.822 lei | 42.015 lei | 8.396 lei | 8.366 lei | 8.332 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | — | — | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (SLĂNIC, nr. 1, et. 1, ap. 6); numărul de înmatriculare e J|24|224|2016, din 12.02.2016.
Ce cifră de afaceri a avut WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
407.172 lei, cu 99% peste 2024 (204.507 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 11.483 lei.
Câți salariați are WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre WORLD SMART CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.