TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL
TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL: firmă în funcțiune din Sat Păulești, Comuna Păulești, Prahova, CUI 35642763. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35642763
- Denumire
- TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|314|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.02.2016
- Sediu
- Nucșoarei, nr. 7, Sat Păulești, Comuna Păulești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 50,9 mii lei · 2024 495,3 mii lei · maxim 2023 602,4 mii lei · minim 2016 50,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 33,7 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2022 441,6 mii lei · minim 2019 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 495.307 lei | 602.362 lei | 540.127 lei | — | 551.766 lei | — | 180.183 lei | 85.440 lei | 50.851 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 495.307 lei | 602.362 lei | 540.127 lei | 0 lei | 551.766 lei | 0 lei | 180.183 lei | 85.440 lei | 50.851 lei |
| Cheltuieli totale | — | 227.716 lei | 179.331 lei | 85.847 lei | — | 131.787 lei | — | 16.273 lei | 1.207 lei | 15.581 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 230.019 lei | 418.562 lei | 441.624 lei | 0 lei | 409.709 lei | 0 lei | 158.504 lei | 81.906 lei | 33.744 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 230.019 lei | 418.562 lei | 441.624 lei | 0 lei | 409.709 lei | 0 lei | 158.504 lei | 81.906 lei | 33.744 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | — | 660.815 lei | 702.523 lei | 639.177 lei | — | 898.186 lei | — | 198.482 lei | 121.942 lei | 37.454 lei |
| Datorii | 0 lei | 498.470 lei | 310.368 lei | 378.352 lei | 0 lei | 722.012 lei | 0 lei | 7.238 lei | 5.882 lei | 3.510 lei |
| Capitaluri proprii | 0 lei | 162.345 lei | 392.155 lei | 260.825 lei | 0 lei | 176.174 lei | 0 lei | 191.244 lei | 116.060 lei | 33.944 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Păulești, Comuna Păulești, județul Prahova (Nucșoarei, nr. 7); numărul de înmatriculare e J|29|314|2016, din 12.02.2016.
De unde vin datele despre TECHNO CYD SOLUTIONS & MORE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.