MEDARIA RESIDENCE SRL
MEDARIA RESIDENCE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 35628580. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 35628580
- Denumire
- MEDARIA RESIDENCE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|580|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.02.2016
- Sediu
- TURZII, nr. 227A, ap. 44, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 28,8 mii lei · 2023 143,8 mii lei · maxim 2023 143,8 mii lei · minim 2020 16,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 −21,5 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2019 17,4 mii lei · minim 2024 −63,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 3 · 2023 1 · maxim 2016 3 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 143.792 lei | 66.281 lei | 103.490 lei | 16.625 lei | 78.606 lei | 74.248 lei | 84.077 lei | 28.789 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 15.510 lei | 143.991 lei | 68.055 lei | 103.490 lei | 16.625 lei | 78.606 lei | 74.248 lei | 84.077 lei | 28.789 lei |
| Cheltuieli totale | — | 78.610 lei | 181.084 lei | 55.994 lei | 98.610 lei | 36.506 lei | 59.852 lei | 61.232 lei | 71.824 lei | 50.318 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 11.380 lei | 4.405 lei | 0 lei | 17.358 lei | 12.767 lei | 11.717 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 63.100 lei | 37.433 lei | 0 lei | 0 lei | 20.981 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21.529 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -63.100 lei | -37.433 lei | 11.380 lei | 4.405 lei | -20.981 lei | 17.358 lei | 12.767 lei | 11.717 lei | -21.529 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 56.703 lei | 56.703 lei | 129.745 lei | 276.698 lei | 232.375 lei | 190.816 lei | 182.912 lei | 119.077 lei | 77.954 lei | 25.416 lei |
| Datorii | 141.919 lei | 141.919 lei | 151.861 lei | 261.381 lei | 228.438 lei | 191.284 lei | 162.399 lei | 115.921 lei | 87.566 lei | 46.745 lei |
| Capitaluri proprii | -85.216 lei | -85.216 lei | -22.116 lei | 15.317 lei | 3.937 lei | -468 lei | 20.513 lei | 3.156 lei | -9.612 lei | -21.329 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MEDARIA RESIDENCE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MEDARIA RESIDENCE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MEDARIA RESIDENCE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (TURZII, nr. 227A, ap. 44); numărul de înmatriculare e J|12|580|2016, din 10.02.2016.
De unde vin datele despre MEDARIA RESIDENCE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.