HR SATVA SERV S.R.L.
HR SATVA SERV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 35628556. Cifră de afaceri 2025: 166.747 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 35628556
- Denumire
- HR SATVA SERV S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|571|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.02.2016
- Sediu
- CETATEA FETEI, bl. A1, sc. 1, et. 2, ap. 5, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2016–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 166.747 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 65,6 mii lei · 2025 166,7 mii lei · maxim 2025 166,7 mii lei · minim 2016 65,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2016 55,6 mii lei · 2025 82,3 mii lei · maxim 2020 92,9 mii lei · minim 2016 55,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2018 1 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 166.747 lei | 143.541 lei | 155.430 lei | 134.936 lei | 110.135 lei | 124.539 lei | 117.377 lei | 98.599 lei | 92.330 lei | 65.559 lei |
| Venituri totale | 166.751 lei | 143.541 lei | 155.450 lei | 134.936 lei | 110.135 lei | 124.539 lei | 117.377 lei | 98.599 lei | 92.330 lei | 65.559 lei |
| Cheltuieli totale | 82.398 lei | 83.319 lei | 71.578 lei | 48.110 lei | 33.477 lei | 30.634 lei | 29.599 lei | 8.580 lei | 4.411 lei | 8.004 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 82.306 lei | 58.634 lei | 82.316 lei | 85.477 lei | 75.605 lei | 92.850 lei | 86.782 lei | 88.630 lei | 85.148 lei | 55.588 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 82.306 lei | 58.634 lei | 82.316 lei | 85.477 lei | 75.605 lei | 92.850 lei | 86.782 lei | 88.630 lei | 85.148 lei | 55.588 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 84.401 lei | 68.971 lei | 87.477 lei | 92.803 lei | 81.683 lei | 102.032 lei | 91.440 lei | 93.193 lei | 103.414 lei | 57.408 lei |
| Datorii | 1.826 lei | 9.947 lei | 4.917 lei | 7.083 lei | 4.913 lei | 6.237 lei | 4.285 lei | 1.926 lei | 1.064 lei | 1.620 lei |
| Capitaluri proprii | 82.575 lei | 59.024 lei | 82.560 lei | 85.720 lei | 76.770 lei | 95.795 lei | 87.155 lei | 91.267 lei | 102.350 lei | 55.788 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este HR SATVA SERV S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, HR SATVA SERV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul HR SATVA SERV S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (CETATEA FETEI, bl. A1, sc. 1, et. 2, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|12|571|2016, din 10.02.2016.
Ce cifră de afaceri a avut HR SATVA SERV S.R.L. în 2025?
166.747 lei, cu 16% peste 2024 (143.541 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 82.306 lei.
Câți salariați are HR SATVA SERV S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre HR SATVA SERV S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.